Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

W obecnych czasach panuje kult szczupłej sylwetki - wobec tego tak modne są zabiegi wyszczuplające

Bycie szczupłym i ładnym wydaje się być celem wielu ludzi obojga płci w obecnych czasach. Wtedy czujemy się uradowani.


Każdy wie, że by schudnąć, należy zmienić swoje nawyki oraz zacząć się ruszać.
endermologia
Author: HDValentin
Source: http://www.flickr.com


Warto jednak wspomagać się medycyną estetyczną, której dokonania są naprawdę fantastyczne. I tak możemy dla przykładu zainwestować w specjalne masaże podciśnieniowe. Endermologia, bo o niej mowa, ma spore zastosowanie. Można tego typu masaże stosować na całe ciało, z wyjątkiem piersi. Wykonuje się je w specjalistycznych gabinetach albo u wykwalifikowanej kosmetyczki. efekty bywają doprawdy imponujące, ale nie po pierwszym zabiegu. Najkorzystniejszą opcją będzie kupno pakietu 10 lub 20 masaży. O częstotliwości ich wykonywania musi zadecydować kosmetyczka. Jeśli masaże podciśnieniowe wykupimy na okolice twarzy, to spowodują one, że nasza cera będzie wyglądać jędrniej. Przy masażach na ciało (zazwyczaj uda oraz pośladki) zauważymy widoczny efekty wyszczuplający i ujędrniający. Będziemy naprawdę usatysfakcjonowane. Utrata choćby 5 cm w talii dzięki taki masażom na pewno przekona wszystkie kobiety, które robią wszystko, by stracić niepotrzebne kilogramy. Nie zapominajmy jednak, że przed wykupieniem pakietu masaży powinniśmy porozmawiać z kosmetyczką.
Pewnymi przeciwwskazaniami do ich wykonania są żylaki, cera naczynkowa oraz oczywiście ciąża ubrania ciążowe i okres karmienia piersią.


Najistotniejsze wydaje się być to, aby mądrze dobierać masaże do swoich oczekiwań i potrzeb.