Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Depilowanie się każdego dnia jest niezwykle męczące i jest tego świadoma niejedna przedstawicielka płci pięknej

W przeszłości wszystkie panie stosowały golarki, by się depilować. Musiały to robić niemal każdego dnia.


Współcześnie coraz większy procent kobiet odchodzi od zwykłych golarek, gdyż codzienne golenie się jest raczej męczące.
woda
Author: Fotolia
Source: Fotolia


Leczenie kanałowe
Author: 38PR
Source: 38PR


Po pierwsze marnujemy niepotrzebnie czas, a po drugie skóra jest podrażniona. Głównie ta pod pachami, gdyż jest bardzo delikatna. Na dodatek, gdy robimy to pośpiesznie, to można się zaciąć. Wygląda to później nieelegancko. Dość popularna jest w dzisiejszych czasach depilacja laserowa. Decyduje się na nią coraz większa ilość kobiet. Zabieg ten ma prawie same plusy. Jest praktycznie bezbolesny, choć co wrażliwsze kobiety mogą skarżyć się na lekkie pieczenie. Poza tym, dzięki zrobieniu takiej depilacji będziemy w końcu mogły nie myśleć o golarkach i depilatorach. Gładkie nogi przez wiele miesięcy? Naprawdę jest to osiągalne. Oczywiście laserowe usuwanie włosków trzeba powtórzyć. Najlepiej zrobić to w serii po 5 albo 10 zabiegów. Ich liczbę powinna dobrać nam kosmetyczka. Będzie to zależne od koloru oraz grubości naszych włosków. Więcej zabiegów będą zapewne potrzebowały brunetki, gdyż ich włosy bywają grubsze i bardziej widoczne. Pamiętajmy również o tym, by na zabieg zapisać się do sprawdzonej kosmetyczki. To ważne, ponieważ ktoś bez doświadczenia może nas niestety poparzyć.
Depilacja laserem będzie wybawieniem dla niejednej kobiety. Na pewno najbardziej docenimy to w wakacje, gdy bez skrępowania będziemy mogły nosić krótkie spódnice i bluzki na ramiączkach.

Sprawdź, czy przypadnie Ci do gustu proponowana oferta. Oferujemy produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb. Nie czekaj i poznaj się, jak pracujemy.

Wyjścia na basen również będą przyjemnością.