Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Pomyłki w pielęgnacji skóry, innymi słowy w jaki sposób NIE troszczyć się o twarz

Niby wiemy, w jaki sposób pielęgnować skórę, jednak popełniamy omyłki zacząwszy już od oczyszczania skóry, za jakie płacimy kłopotami z cerą.


Dowiedz się, jakich pomyłek wystrzegać się w pielęgnacji cery suchej, tłustej oraz delikatnej.
Bardzo się starasz, a Twa skóra twarzy i tak jest uciążliwa. Ściągnięta bądź tłusta z pryszczami - takie kłopoty ze skórą ma najwięcej ludzi. Nie każdy jednakże wie, iż najogromniejszą szkodę swej cerze robimy my sami. Z jakiej przyczyny? Głównie z nadgorliwości.

Jeżeli masz chęć dowiedzieć się, jakie strony są zachwalane przez różne osoby, to zobacz polecane info (https://ksiazkitanie.pl/czasopisma-muzyczne) na tego typu temat. Mogłoby Cię ono bardzo zaciekawić.

Nadmierna czystość, zanadto częste oczyszczanie, wysuszanie doprowadzają cerę do marnego stanu. Nie dogadzaj cerze na siłę, monitoruj oraz ucz się na omyłkach, jakie wypisane bywają na twarzy.


lody, patyczki
Author: Elsie Hui
Source: http://www.flickr.com


Kremy wysuszające przy cerze suchej bądź nadto tłustej oraz zatykające pory przy cerze tłustej, bądź zbyt mało odżywcze przy skórze przesuszonej, a także deficyt prewencji przeciwsłonecznej to jedne z najczęściej popełnianych błędów pielęgnacyjnych skóry. Zanim wybierzesz kremy do własnej skóry – ustal, jaka ona jest – nie ulegnij reklamom czy entuzjazmom koleżanek. Nabądź Biotherm krem dla siebie. Pamiętaj, że systematyczne używanie kremów z filtrem (również zimową porą) hamuje starzenie się cery jak też chroni przed pokazaniem się różnego typu przebarwień. Wiemy, że cera tłusta powinna być doskonale oczyszczana, rano oraz w porze wieczoru. Tak ogromnie się staramy, że nadgorliwie sięgamy po środki wysuszające, przymuszając cerę do podniesionej wytwórczości sebum, kreującego barierę ochronną.
Używaj łagodnych środków określonych do skóry tłustej (jeśli lata młodości są za tobą, nie wykorzystuj ze specyfików do młodocianej skóry trądzikowej – nadto ją przesuszysz).