Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Jakie są powody powstawania się przebarwień na powierzchni skóry?

Zmiana koloru skóry to miejscowe i nadmierne nagromadzanie się barwnika w odcieniu brązowym. To w praktyce zwiększona ilość melaniny, dająca rezultat brunatnych plam o zróżnicowanym rozmiarze.


Mogłoby to mieć podłoże hormonalne, genetyczne (np.
piegi), polekowe jak to się zdarza po niektórych antybiotykach albo lekarstwach przeciwzapalnych. Podłoże mogłoby być także pozapalne występujące po ustąpieniu procesu zapalnego albo związane ze starszym wiekiem. W tym wypadku chodzi o plamy starcze lub soczewicowate. O wiele popularniejszą przyczyną pojawienia się przebarwień skóry są różnorodne zmiany hormonalne. Mogłyby się one pojawiać niemalże wyłącznie w wypadku kobiet. Zmiany są zauważalne czasami już w wypadku skończenia 25 roku życia, ale znacznie częściej pojawiają się w wypadku osób, które ukończyły 30 rok życia. Do ich ujawniania się w największym stopniu przyczyniają się zażywane przez konkretną osobę hormony. Mogłyby to być przykładowo pigułki antykoncepcyjne, naturalne silne zmiany hormonalne lub kuracja hormonalna. Istnieją również osoby, które nie przyjmują jakichkolwiek leków, ale mają opisywane nieładne plamy.


gabinet kosmetyczny
Author: Jim Le
Source: http://www.flickr.com


Na szczęście na rynku istnieje niezwykle aktywny balsam, który może poprawiać opisywane ciemne plamy na skórze. Był on stworzony z bardzo ekskluzywnego składnika Fucus MCL, który cechuje się tym, że oddziałuje na kilku płaszczyznach. Może on poprawiać i zapobiegać pojawianiu się plam pigmentacyjnych oraz różnorodnego typu skaz na skórze.

Wiele ludzi poszukuje ciekawych danych na ten temat wątek. Trafnym pomysłem będzie wejść na nasz serwis (https://tantricparadise.pl/masaz-tantra-yoni/). Naprawdę warto! Zobaczysz, że nie pożałujesz!

Krem Carita na przebarwienia rozjaśnia oraz regeneruje skórę, która staje się bardziej jędrna, elastyczna oraz w większym stopniu jednolita.
Rezultatem jest to, że skóra prezentuje się o wiele młodziej. sposób wykorzystania kremu jest bardzo prosty, ponieważ trzeba go stosować rano oraz wieczorem na oczyszczoną oraz stonizowaną skórę na twarzy oraz na dekolcie.