Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

W jakiego rodzaju akcesoria oraz narzędzia powinien być wyposażony profesjonalny gabinet do manicure?

Coraz częściej różne gabinety kosmetyczne oprócz przeprowadzania zabiegów pielęgnujących twarz i ciało, oferują także swoim klientkom zabiegi odnoszące się do paznokci.


Należy mieć świadomość, że profesjonalny salon kosmetyczny powinien w każdym przypadku dysponować oddzielnym pomieszczeniem, w którym będą je przeprowadzać.


Produkty
Author: Torsten Maue
Source: http://www.flickr.com


Razem z rozbudową gabinetu i powiększania jego oferty w odniesieniu do pielęgnacji dłoni, takie miejsca do manicure mogą być rozbudowane o nowe urządzenia, meble lub narzędzia. W skład podstawowego zestawu jednego stanowiska, w który musi być wyposażony nowy salon kosmetyczny proponujący takie usługi, muszą wchodzić stolik do manicure (który będzie miał podpórkę na ręce), będzie miał lampę z możliwością regulacji wysokości. Taki stolik musi posiadać także pochłaniacz pyłu oraz szafkę z paroma szufladami. Innym nieodzownym składnikiem wyposażenia salonu do manicure jest lampa ultrafioletowa, wygodny fotel do manicure dla klientów, taboret taboret medyczny na kółkach z oparciem dla kosmetyczki, półeczka na narzędzia oraz lakiery oraz ewentualny pomocnik drogeryjny na kółeczkach.


kosmetyki
Author: holding graz
Source: http://www.flickr.com


manicure słupsk
Author: Centrum Kosmetyczno-Dermatologic


Kolejnym składnikiem wyposażenia musi być wymagany kosz na odpadki. Jeśli poszukujesz tego typu gabinetu do manicure Słupsk jest miastem, w którym go znajdziesz. W takim gabinecie oprócz wspomnianych mebli oraz większych sprzętów, do wykonywania tego typu zabiegów manicure, wymagane są również urządzenia, kosmetyki oraz akcesoria jak choćby frezarka albo hebelek (czyli omega), pilniki o różnej ziarnistości (180, 240 czy 320). Powinny być one wykonane z tworzywa sztucznego.




W salonie kosmetycznym powinny być też polerki trzy- lub czterostronne grubo, średnio oraz drobnoziarniste. Kolejnym narzędziem, który jest potrzebny do przeprowadzania manicure to kopytko ze stali nie rdzewiejącej, posiadające płaskie oraz wyprofilowane długości ostrza.