Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Upewnij się, co cię stresuje a także w jaki sposób możesz zrelaksować się

stres to wynik życia w stałym napięciu - na Twojej głowie jest przecież tyle spraw do zorganizowania.


Pragnęłabyś uniknąć napięcia albo przynajmniej uczynić go mniej przykrym.


To jest realne. W wielu sytuacjach sam, nieświadomie, wpędzasz się w stres i utrudniasz sobie przez to życie. Radzimy, w jaki sposób radzić sobie ze stresem. Dobrym sposobem by się odprężyć jest medytacja. Jest to najlepszy sposób na walkę ze stresem, który z pewnością pomoże się nam odprężyć. W dodatku, nie będzie to trudna praktyka. Wystarczy, iż wyćwiczymy sobie umiejętność koncentrowania się przed kilkanaście minutna konkretnej, i przyjemnej rzeczy. Są to "wczasy dla umysłu", pauza od myślenia o smutkach i zupełne wyciszenie. Medytować warto przez około pół godziny, koniecznie w jak najwygodniejszej pozycji.


żyletka
Author: KoiQuestion
Source: http://www.flickr.com


podarunek
Author: Joan Campderrós-i-Canas
Source: http://www.flickr.com
Co jakiś czas pozwól sobie na weekend w SPA. Skorzystaj z kojących masaży, jak też sauny. Wyskocz też na basen. Dzięki owym zabiegom odprężysz umysł, natomiast Twe ciało zyska świetną formę. Gorąca kąpiel we własnej wannie i pachnąca piana do kąpieli to też doskonały pomysł. Pamiętaj, wszystko się zaczyna w naszych głowach. Jeśli będziesz się czuła z sobą dobrze, pozytywne myśli "zrobią" wszystko. Zatem poczuj się przez moment jak Księżniczka. Czy masz pojęcia, iż chociaż herbata jest głównie źródłem wielu mikroelementów i witamin wykazuje też istotnie silne działanie odprężające? Kiedy masz na co dzień mnóstwo stresów, warto abyś ją piła.


Musisz jednak pamiętać, iż działanie zielonej herbaty będzie zależeć od tego, jak długo ją będziesz parzyć. Kiedy robisz to powyżej trzech minut, herbata pomoże Ci się odprężyć.