Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Jakie można wyróżnić rodzaje urody oraz jakie barwy preferuje wiosna?

Każdemu typowi urody są przyporządkowane określone kolory, w których osoba o konkretnym typie urody wygląda najkorzystniej.


Osoby, które posiadają typ urody wiosna, odznacza delikatna, ciepła karnacja.
skóra - obrazeczek
Author: Arild Finne Nybø
Source: http://www.flickr.com


Skóra takich ludzi niezwykle prędko się opala na odcień brązowy. Pani wiosna ma porcelanową skórę, która nie jest pozbawiona złocistych piegów. Kolory włosów pań o typie urody wiosna są niezwykle różnorodne. Góruje jednak blond, lecz zdarzają się także włosy orzechowe albo o barwie jasnego brązu. Wiosna może posiadać dowolny odcień oczu, ale są one zawsze w mało intensywnym odcieniu. Uroda o typie wiosna ma oddzielony znacząco obwód tęczówki od źrenicy oczu. Uroda o typie wiosna lubi barwy takie jak: jasny niebieski, jasna zieleń czy też jasny fiolet. Może być także brzoskwiniowy, oliwkowy oraz mocna czerwień. Osoba o typie urody wiosna unikać powinna zimnych barw takich jak: granat, czysta biel czy ciemny brąz. Do makijażu ust osoba o typie urody wiosna powinna dobierać kolor pudrowy róż lub brzoskwiniowy. Może także zezwolić sobie na silną czerwień. W cieniach do powiek wiosna preferuje pastele od szarości po błękit oraz jasny zielony.


Dziecko u stomatologa
Author: Centrum Stomatologii „Galeria Uśmiechu”
Source: Centrum Stomatologii „Galeria Uśmiechu”


Wydawałoby się, że osoba, która wyróżnia się typem urody (Beaumed - botox lubin) lato, powinna wyróżniać się ciepłymi kolorami. Jest tak naprawdę zimna. Skóra pani lato jest stonowana oraz delikatna. Pani o typie urody lato posiada jasną cerę. Wielokrotnie jest to mleczna cera w ciemnym kolorze. Osoby w typie lato wstępnie opalają się na czerwono, jednak wystarczy trochę czasu, aby otrzymać oliwkową opaleniznę. Polecane kolory dla typu lato to błękitny, pudrowy róż, popiel, delikatny fiolet czy też oliwkowy. Osobie, która ma urodę w typie lato nie poleca się noszenia krzykliwych ubrań oraz ubrań czarnych.
Najlepiej kobieta z typem urody lato wygląda w łagodnym makijażu. Dla lata wskazane kolory cieni do powiek to mleczny brązowy, błękit czy turkus. Szminki dla lata to bordowy, matowy czerwony czy też łagodny różowy.