Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Dlaczego klientki coraz chętnie wybierają produkty dobrych sklepów z artykułami fryzjerskimi

Rynek produktów i preparatów do pielęgnowania włosów w naszym kraju jest szacowany na kilkaset milionów złotych, jak można zobaczyć w badaniach to właśnie na włosy klienci przeznaczają najwięcej pieniędzy. Potencjał tej grupy produktowej doskonale zresztą widać w telewizyjnych reklamach. Największe firmy wydają rzeczywiście ogromne kwoty na to, żeby zareklamować swój najnowszy szampon na siwienie czy lakier koloryzacyjny.

kosmetyki do włosów
Author: Jamie
Source: http://www.flickr.com
Co interesujące, spora ilość takich reklam skierowana jest do panów, głównie jeśli chodzi o szampony. Ponieważ to panowie właśnie mają częściej problemy z łupieżem, to produkty leczące ten problem są bardzo często reklamowane i promowane.

Emocjonuje Cię opisywana kwestia? Jeśli tak, to zapraszamy do lektury bardzo podobnego wpisu - on również jest godny zainteresowania.

Z kolei dla pań przeważnie w spotach reklamowych widać różnego rodzaju farby do włosów, tu dominuje kilku światowych graczy, którzy mają opanowane znaczną część tego rynku.Jeżeli chodzi o jakość produktów kosmetycznych, to raczej im nic zarzucić nie można, lecz ogromne kwoty wydawane na reklamę i promocję powodują, że sporo z nich będzie dość dużo kosztować. A przecież niewiele osób wie, że dużo lepszej jakości kosmetyki w podobnych cenach można kupić w profesjonalnych sklepach fryzjerskich. Kosmetyki fryzjerskie profesjonalne nie są prawie wcale reklamowane, bo korzystają z nich głównie fryzjerzy, lecz ostatnio dość często można tam także zobaczyć zwykłych klientów, kupujących na przykład tutaj - .

Być może jest to rezultatem zwiększającej się popularności internetowych sklepów z tego typu wyrobami, da się w nich bowiem znaleźć nie tylko różnorodną ofertę kosmetyków do pielęgnacji, lecz również porządne akcesoria do włosów i sprzęt potrzebny w czasie niektórych czynności. Polecany sklep to ten tutaj. Klientki, bo to panie właśnie najczęściej kupują w takich sklepach, doceniają bardzo dobrą jakość sprzedawanych tam produktów. Sporo z nich po spróbowaniu ich nie chce już wracać do tego, co jest tak reklamowane w telewizji. Za bardzo podobne pieniądze mogą bowiem dostać kosmetyki dużo lepiej pielęgnujące włosy, a także mające dużo lepszy skład od tych, które są dostępne w marketach i drogeriach.