Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób można by bez trudu obudzić swą cerę z zimowego snu?

Różnorodnego typu nieczystości, różne dietetyczne grzeszki, za mała ilość snu - to wszystko niestety jest widoczne na naszej przemęczonej cerze, która staje się wyczerpana i szara.


Kilka nieskomplikowanych i szybkich czynności, które można przeprowadzić samodzielnie w domu, może dodać jej blasku i naturalnych kolorów.
więcej treści
Author: Earl McGehee
Source: http://www.flickr.com


Zobacz, jak przywrócić cerę do życia. Po kilku zimowych miesiącach nareszcie nie musimy zakrywać każdego elementu naszego ciała żadnym materiałem. Wiosna jest utęsknionym czasem, kiedy zakładamy wreszcie krótkie sukienki, bluzeczki z dekoltem albo top na ramiączkach. Rezultat może popsuć jednak wygląd własnej skóry, która przez okres zimowy stała się łuszcząca, wysuszona i nie prezentuje się już zbyt efektownie. Podstawową i stosunkowo szybko działającą czynnością, która jest w stanie obudzić ją z zimowego snu jest odnowa skóry. Do codziennego mycia ciała można by używać mydełko peelingujące, które równocześnie oczyści skórę oraz ją odżywi przy pomocy ekologicznych substancji, które ma w swoim składzie.


operacja plastyczna
Author: Sadasiv Swain
Source: http://www.flickr.com


Jeżeli jednak wymagasz w większym stopniu intensywnego działania, spróbuj peeling ziarnisty. Używany jest on 2-3 razy w tygodniu oraz sprawi, że nasze ciało będzie bardzo gładkie i dobrze ukrwione. Pozbędziesz się także suchego oraz martwego naskórka i ułatwi on wchłonięcie się potem wykorzystanym kosmetykom.

Czy chcesz poznać przedstawiany wątek trochę dokładniej? Kliknij więc ten link - więcej w witrynie (http://www.eclest.pl/). Te porady też okażą się użyteczne.

Dzięki regularnym peelingom możesz wyzbyć się także wrastających włosków oraz zredukujesz widoczność cellulitu. Miej na uwadze jednak, aby zawsze po ich użyciu żywić skórę mleczkiem albo balsamem.
Skóra stanie się w takiej sytuacji pełna odpowiedniego blasku, zaś Ty będziesz czuć się znacznie bardziej atrakcyjna oraz wypielęgnowana. Warto więc pokusić się na taki zabieg jak odnowa skóry, ponieważ zwyczajnie zaczniesz czuć się znacznie lepiej.