Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób przedłużać paznokcie przy wykorzystaniu żelu?

Przedłużanie paznokci często kojarzy się z nie za bardzo naturalnym, nieco nawet kiczowatym wyglądem. Dotyczy to głównie starych metod i mody na dość sztuczne długie paznokcie. Jednak nowoczesne metody przedłużania paznokci zezwalają na uzyskanie bardzo naturalnych kształtów paznokcia.
stylizacja
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com


Struktura wygląda wtedy bardzo właściwie, z kolei manicure jest niezwykle stylowy oraz prosty.


paznokci Słupsk
Author: Nicki Dugan Pogue
Source: http://www.flickr.com


Przykładowo przedłużanie paznokci za pośrednictwem żelu jest aktualnie najpopularniejszą metodą przedłużenia koło akrylowej. Tego typu zabieg rozpoczyna się od przygotowania paznokcia do nałożenia żelu. Struktura musi być wysuszona i wygładzona, żeby ułatwić przywarcie. Na początku należy skrócić paznokcie do długości palca, potem ma miejsce zmatowienie płytki oraz odtłuszczenie przy pomocy bezkwasowej albo kwasowej bazy pod żel.

Niniejszy artykuł ma fascynujące dane na omawiany wątek - jeżeli masz ochotę uzyskać większą ilość wpisów, to odwiedź stronę poradnia rehabilitacyjna we wrocławiu, która przedstawia zbliżone problemy.

Przed stadium żelowania należy wyeliminować ponadto skórki, tak jak w przypadku typowego manicure. Następny krok to już przylepienie formy mającej wybrany uprzednio wzór, która to forma dopomaga utworzyć właściwy kształt paznokcia. Forma to stosunkowo mała naklejka na paznokcie, która zamieszczana jest na nich od spodu. Jeżeli interesuje Cię takie przedłużanie paznokci Słupsk to miasto, gdzie istnieją salony kosmetyczne, które chętnie podejmą się tego typu zabiegu.


Żel można by nakładać również na tipsy albo bez formy, jeżeli jakiejś osobie nie zależy na długości. Na środek dowolnego paznokcia trzeba nakładać krople żelu, a następnie wkłada się dłonie pod lampę UV, żeby utwardzić paznokcie. Żelowanie wznawia się od 3 do 4 razy, w zależności od powłok. Projektowanie kształtów ma miejsce od chwili nakładania drugiej warstwy.
Po nałożeniu tego typu żelu, należy przejść do piłowania i do mycia stworzonej właśnie płytki. Nadaje jej się odpowiedni zarys, spiłowuje niepotrzebną ilość żelu. Końcowy etap to malowanie paznokci.