Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Jak można dzisiaj przedłużyć paznokcie w gabinecie kosmetycznym?

Aktualnie rynek jest zasypany bardzo znaczną liczbą gabinetów kosmetycznych, które swym klientkom oferują wszelkiego typu metody wydłużania paznokci.


Wydłużanie paznokci techniką żelową można przeprowadzić na trzy różne sposoby.
klient
Author: UrbaneWomenMag
Source: http://www.flickr.com


Można to wykonać na tipsie. Zezwala to na dosyć długie wydłużenie naturalnego paznokcia. Można to również wykonać na szablonie. Jest to sposób dla pań, które chcą otrzymać efekt przedłużonego naturalnie paznokcia. Jest to także dobry sposób dla osób, które posiadają niestandardowy wymiar paznokci, który uniemożliwia dostosowanie tipsa. Trzeci sposób, to wykonanie takiej metody na naturalnej płytce paznokcia. Jest to pomysł dla pań, które preferują naturalny wygląd paznokcia i chcą wzmocnić strukturę paznokcia i zabezpieczyć się przed ich łamaniem. Ta metoda polega na przedłużeniu paznokcia przy wykorzystaniu światła utwardzalnego. Żel utwardzany jest po wsunięciu dłoni pod lampę UV. Ta forma jest bezzapachowa i jest najmniej inwazyjna dla płytki paznokcia. Żel jest to materiał bardzo plastyczny i bez problemu moglibyśmy wymodelować paznokcie. Jeśli zamieszkujesz w miasteczku Słupsk paznokcie, które chciałabyś posiadać z pewnością kosmetyczka (dermapen wrocław) z chęcią dla Ciebie zrobi.


Kolejną techniką przedłużania paznokci jest metoda akrylowa. Akryl nakładany jest na tipsie albo na szablonie. Do modelowania akrylu nabrać trzeba trochę więcej wprawy niż jest to przy metodzie żelowej, gdyż akryl twardnieje tuż po nałożeniu. Do uzyskania akrylowej masy musimy zmieszać właściwe proporcje akrylowego proszku oraz szczególnego płynu, który nazywany jest liquidem. Metoda ta używana jest często przez panie, które podatne są na niszczenie paznokci. Przedłużanie paznokci metodą akrylową wymaga codziennie natłuszczania pobliża paznokcia, ponieważ akryl sprawia nadmierne wysuszanie takich okolic.
Akryl wytwarza mocny i nieprzyjemny aromat, z tego też powodu pomieszczenie, w którym jest przeprowadzany zabieg musi być niezwykle prawidłowo wentylowane. Technika akrylowa jest bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz jest wytrzymała na przebarwienia oraz środki chemiczne.