Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób trzeba wybierać zapach kosmetyków i jak długo jest on wyczuwalny?

Kiedy zdecydowałaś się już na konkretny rodzaj perfum oraz chcesz nabyć je na zimę, na lato, do pracy, na randkę czy na wieczór lub ważne spotkanie, możesz teraz przystąpić do wyboru zapachu, który będzie spełniać postawione przez Ciebie zadania.


Jakiego rodzaju to muszą być kryteria? Nie ograniczaj się więc tylko do kryterium: "aromat mi się podoba", ponieważ to kryterium jest naturalnie ważne, ale nie może być jedyne.


czysta woda
Author: McKay Savage
Source: http://www.flickr.com


zmiana pieluchy
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Muszą być wzięte pod uwagę także odmienne cele, jakie mogłyby się przydać. Zwróć uwagę na osoby, w obecności których będziesz siedzieć. Nie może to być przecież taki zapach, że wybierając się na spotkanie ze swym dyrektorem, użyjesz perfum, które będą Ci się podobać, ale które będą wzbudzały dziwnie niepochlebne reakcje u prezesa. Sześć rzeczy, które musisz mieć w szafie w sezonie jesienno-zimowym: warto tu trzymać się klasyki, tego typu reguły stosują bowiem dobre pensjonaty w doborze swoich mebli oraz aranżacji pomieszczeń.


Zastosowanie reguły klasyki zalecają również podręczniki savoir-vivre przy wybieraniu napojów oraz dań na ważne przyjęcia, na których będą osoby, których upodobania smakowe są przeróżne. Ta zasada w każdym przypadku się sprawdzi. Jeżeli decydujesz się na zapachy, wąchając perfumy we flakonie, po naniesieniu ich na dłoń, robisz pewien błąd, i to z paru względów. Pierwszy generalny powód jest taki, że większość mieszkańców naszego kraju emituje zapachy w czterech fazach i podczas dowolnej fazy zapach jest nieco inny.


Po otwarciu flakonu wyłania się na niedługi czas zapach zdominowany przez zawarty w perfumach alkohol, który przynosi ze sobą co poniektóre najbardziej dominujące nuty zapachowe. Na zakupy należy wybierać się, gdy skóra jest czysta i pozbawiona zapachu kosmetyków i perfum.