Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Co jest konieczne do własnoręcznego wykonania manicure hybrydowego?

O hybrydzie można usłyszeć wiele dobrych opinii. Nie niszczy paznokci, długi czas się trzyma, utwardza też płytkę (dzięki czemu paznokcie o wiele prędzej rosną), nie odłupuje się, a manicure prezentuje się pięknie przez przynajmniej kilka dni.
wyglądu
Author: Hotel Arthur
Source: http://www.flickr.com


Nawet dzieląc usłyszane oceny przez 10, hybrydy wydają się być ciekawym wyborem. Manicure hybrydowy u stylistek w większym mieście to koszt co najmniej 100 złotych (lub od 50 u jakiejś znajomej), zatem jest trochę mniejszy, niż koszt zakupu podstawowych rzeczy do wykonania hybrydy w mieszkaniu. Należałoby zaryzykować i zamówić najbardziej potrzebne produkty. Koszt całkowity to około 150 zł. Warto kupować towary w hurtowniach. Tego typu miejsca posiadają sklepy online oraz wiele lokalnych sklepów w całym kraju.

Jeżeli poszukujesz pokrewnych wiadomości na taki temat, to bez wahania zobacz to unikalne www (https://dotatuazu.pl/) - ono też okaże się dla Ciebie wartościowe.

Warto używać lakierów hybrydowych dostępnych w sklepach z kosmetykami, lecz cała reszta, zatem płyny, lampa, pilniki czy też waciki również okażą się wymagane. Zdarza się tak, że hybrydę nakłada się znacznie łatwiej, niż typowy lakier. Hybryda posiada gęstą konsystencję, a nawet jeżeli wyjedzie się poza paznokieć, to lakier hybrydowy można zmazać oraz nie pozostawi śladu.


Lakier się utrwala dopiero w lampie. Natychmiast po nałożeniu ostatniej warstwy można by funkcjonować normalnie (bez uważania na przypadkowe dotknięcie jakiejkolwiek reczy paznokciem). Rzeczywiście hybryda utrzymuje się około 10 dni. A często nawet nieco dłużej. Do wykonania podstawowego manicure hybrydowego w swym domu, konieczne są lampy LED albo ultrafioletowe (lakier utwardza się 4 razy szybciej, niż w UV, jednak tego typu lampa jest o wiele droższa). Potrzebny jest też pilnik do nadania kształtu paznokciom. Najlepszy jest szklany albo wykonany z papieru. Następna niezbędna rzecz, to bloczki polerskie do bardzo łagodnego zmatowienia płytki paznokcia.
Potrzebne są także narzędzia do usuwania skórek i cleaner, czyli płyn, w którym odtłuszcza się oraz oczyszcza paznokieć przed nakładaniem bazy. Należy przygotować też waciki bezpyłowe.