Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Co to jest i na czym polega tzw. biała kosmetyka?

Najprawdopodobniej kojarzysz określenie "biała magia", które od razu wiąże się pozytywnie z dobrymi oraz tzw. bezpiecznymi czarami, które mają przynieść pomyślność, dobre samopoczucie i ogólne spełnienie.


Trochę podobnie jest z białą kosmetyką, której zadaniem jest dobroczynne oddziaływanie na cerę.
kosmetyka
Author: julie corsi
Source: http://www.flickr.com


I to całego ciała tak, aby zapewnić mu naprawdę piękny wygląd. Zawiera ona bardzo szeroki zakres pielęgnowania cery twarzy, dłoni, nóg czy całego ciała. Czy to w domu, czy w specjalistycznym salonie kosmetycznym. Tutaj nie ma miejsca na którekolwiek inwazyjne zabiegi upiększające, które wiążą się z przerywaniem ciągłości tkanki lub kolorowe kosmetyki wyłącznie maskujące jakąś poprawę formy skóry. Doskonale wiesz, że nawet najbardziej modny makijaż - (profesjonalny makijaż wrocław) nikogo nie oczaruje na trochę zanieczyszczonej czy też łuszczącej się twarzy, z kolei nawet najbardziej zgrabne ciało wiele straci na urodzie, jeśli jego powierzchnia będzie wiotka oraz mało giętka.


Podstawą atrakcyjnego wizerunku dowolnego człowieka jest zadbana skóra, której poświęca się właściwą ilość uwagi. Nie ulega więc wątpliwości, że biała kosmetyka musi być podstawą starań powodujący miły wygląd. Bogatym orężem białej kosmetyki okazują się być trochę mniej lub bardziej specjalistyczne preparaty pielęgnujące cerę i zwalczające różnorodnego typu problemy skórne, tego typu jak przykładowo nadmierne przetłuszczanie się skóry, pękające naczynka, cellulit, utrata jędrności skóry czy starzenie się.
W ramach białej kosmetyki z przyjemnością aplikuje się różnego typu maski, maści, balsamy, peelingi, okłady czy też serum, jakich formuły opierają się przeważnie na intensywnie odżywczych i upiększających ingrediencjach. W czasie tego typu zabiegów najczęściej wykorzystuje się składniki aktywne.