Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Który fluid do twarzy dobrze byłoby kupić w przypadku cery mieszanej?

Każda kobieta rozumie, że codzienne pielęgnowanie twarzy i odpowiedni make-up w wypadku, kiedy mamy do czynienia ze skórą mieszaną, może być niezwykle znacznym problemem. Skóra mieszana, która stanowi połączenie skóry tłustej i suchej, wymaga szczególnego traktowania, w którym trzeba mieć na uwadze wszystkie jej potrzeby.


podkłady do twarzy
Author: Ariane Carmichael
Source: http://www.flickr.com
Olejek arganowy
Source: lokikoki.pl


Czy jednak do pielęgnowania oraz do makijażu skóry mieszanej będziemy potrzebować paru różnorodnego typu produktów do pielęgnacji ciała - podpowiemy jak każdego dnia postępować z tym powodującym kłopoty typem cery.

Spodobał Ci się tego typu wpis? To super, jeżeli masz chęć zobaczyć coś podobnie niebanalnego, to z pewnością na pewno zaciekawi Cię także wiarygodna witryna (http://englander.com.pl/medycyna-estetyczna-wroclaw/hifu-lifting-bez-skalpela/).

Na rynku kosmetyków moglibyśmy znaleźć przykładowo podkłady do twarzy, które były odpowiednio dopasowane do zapotrzebowań takiej sprawiającej problemy cery mieszanej. Łączą one właściwości nawilżające i matujące, dzięki czemu cera może być nawilżana, a równocześnie nadmierna produkcja serum przez gruczoły łojowe została ograniczona. Trzeba jednak wyraźnie podkreślić, że wiele podkładów tego rodzaju oddziałuje na skórę bardziej, niż jednokierunkowo, czyli skutecznego matowania lub nawilżania cery. Jeśli zatem będziemy chcieli uniknąć poprawienia się kondycji jednej części twarzy kosztem drugiej, powinno się jednak korzystać z 2 różnych preparatów.


Jeżeli decydujemy się na 2 odmienne podkłady do makijażu cery mieszanej, musimy w każdym przypadku mieć świadomość tego, aby ich kolory były w najwyższym stopniu podobne. Najlepiej wybierać kosmetyki od takiego samego producenta, ponieważ w takiej sytuacji możemy mieć gwarancję, że paleta barw będzie do siebie w większym stopniu podobna.


W czasie wyboru podkładu do twarzy, specjalną uwagę dobrze byłoby zwrócić na Produkty renomowanych producentów, których receptura jest wzmocniona przez pigmenty hybrydowe, a które pozwalają na najlepsze dopasowanie do naturalnego koloru cery. Dzięki temu zminimalizujemy również niebezpieczeństwo tego, że barwy podkładów do twarzy będą się od siebie bardzo różnić.