Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób samodzielnie wykonać hybrydę?

Hybrydowe paznokcie są obecnie bardzo popularne. Jest tak głównie z tego powodu, że manicure hybrydowy jest znacznie bardziej trwały, niż ten wykorzystywany do tej pory.


Paznokcie hybrydowe można zrobić własnoręcznie w mieszkaniu, przy czym należy wiedzieć, jak to zrobić.
pacjentki
Author: Vileda
Source: Vileda


Zrobienie takiego makijażu potrwa nie więcej niż zaledwie kilkanaście minut, jednak wymaga to pewnego doświadczenia oraz wykorzystania odpowiednich produktów.

Chcesz poznać coś podobnie ciekawego? Super, ta strona www instytut piękna poznań na pewno będzie dla Ciebie wartościowa, ponieważ znajdziesz tam wiele podobnych danych.

Dowiedz się zatem, w jaki sposób starannie wykonać paznokcie hybrydowe i taki manicure, który się zachowa przez okres kilku tygodni. Hybrydy są aktualnie jedną z najpopularniejszych metod pielęgnacji i zdobienia paznokci. Jest tak dlatego, że swoją popularność manicure hybrydowy może zawdzięczać zwłaszcza odporności. Prawidłowo wykonane paznokcie hybrydowe, mogłyby utrzymać się nawet kilka tygodni. Taki makijaż daje pewność, że paznokcie pozostaną w doskonałym stanie przez znaczny czas, zatem jest to idealne rozwiązanie na urlopowe wyjazdy. Do zrobienia hybrydy należy przygotować m.in. kostkę, blok polerski, primer czy też odtłuszczacz. Dobrany odcień hybrydy, jej bazę czy lampę UV, nawierzchniową hybrydę i oliwkę do skórek.


hybrydy
Author: Stephen Bradley
Source: http://www.flickr.com


Trzeba rozpocząć od piłowania paznokci zgodnie z naszymi nawykami. W następnej kolejności trzeba wyciąć lub odsunąć skórki. Potem matowimy płytki paznokci. Należy używać do tego tzw. bloku polerskiego. Następny etap to przetarcie paznokcia przy pomocy odtłuszczacza, który oczyści paznokcie z pyłu. Jeśli płytka jest bardzo tłusta albo trudna, trzeba zastosować dodatkowo primer. Na tak oczyszczoną płytkę należy nałożyć cienką warstwę bazy i utrwalić w lampie ultrafioletowej przez ok. dwie minuty.
W następnej kolejności należy nałożyć pierwszą cieniutką warstwę wybranego koloru oraz utwardzać w lampie ultrafioletowej przez ok. dwie minuty. Po utwardzeniu odcienia, tego typu hybrydy, trzeba nałożyć lakier nawierzchniowy. Utrwali on ją oraz nada jej piękny połysk.