Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Srebrna lub złota - jaka biżuteria jest popularniejsza?

Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Tak mówi bardzo stare zdanie


i niejednokrotnie jest to prawda. Pragniemy korzystnie wyglądać. Nie świadczy to źle o nas, wręcz przeciwnie, iż chcemy się podobać ludziom.


Na pomoc przybywają ludziom biżuteria oraz zegarki, akcesoria i wiele, wiele innych drobiazgów.
W tym artykule zwrócimy uwagę na drobiazgi wykonane z metali szlachetnych.Najpopularniejsze okazuje się w naszym kraju, ale nie tylko u nas, biżuteria srebrna na jego stronie kolczyki przykładowo wykonane z tego metalu nosi wg obserwacji większość kobiet. Często biżuteria srebrna noszona jest przez uczennice. Jest to wynikiem tego że jest ono znacząco tańsze od choćby złota, o platynie nie mówiąc. Męską uwagę w szczególności przyciąga srebrna bransoletka sprawdź mój blog noszona na nadgarstku. Te najładniejsze można zobaczyć w sklepach Apartu, W.Kruk czy Yes. Lecz jubilerstwo w naszym państwie należy do europejskiej czołówki, w szczególności w kwestii biżuterii wykonanej ze srebra. Jeżeli mowa o biżuterii złotej, to jednak decydujemy się najczęściej na obrączki, a metal ten ma dużo zdrowotnych własności. Zdecydowanie nie podrażnia skóry, co ma często miejsce przy noszeniu biżuterii srebrnej, która przy kontakcie z wilgocią zaczyna procesy utleniania. złoto nie reaguje praktycznie z niczym, z czym mamy kontakt zazwyczaj.


srebrna bransoletka
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com


Co interesujące według badań amerykańskich naukowców, noszenie wykonanej ze złota biżuterii pozytywnie wpływa na krążenie krwi oraz co prawdopodobnie dla wszystkich oczywiste ogólne samopoczucie, dzięki czemu, ulegają polepszeniu stosunki w małżeństwie oraz z innymi ludźmi.
Kobiety noszące błyskotki są definitywnie pewniejsze siebie, zdecydowane oraz stawiają sobie wyżej poprzeczkę w codziennych zadaniach.


Bycie atrakcyjną dla ludzi, w szczególności dla małżonka czy chłopaka stanowczo zapewnia kobiecie biżuteria. Najlepiej kiedy była ona kupiona przez małżonka lub chłopaka oraz dana w formie prezentu.