Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Jaki kosmetyk do oczu jest idealny dla osób, które nie mają wprawy w robieniu makijażu?

Dowolna dziewczyna rozumie, że perfekcyjny make-up to taki, który dostosowany jest do kształtu twarzy. Mógłby on być wykonany przy pomocy właściwych kosmetyków, np. kredki do oczu, eyelinera czy cieni do powiek.
operacja okulistyczna
Author: Department of Foreign Affairs and Trade
Source: http://www.flickr.com


Typowym pomysłem na naturalny codzienny makijaż - delikatny makijaż ślubny dla blondynek jest delikatna kreska na oku. Dobrze wybrane kosmetyki do oczu mogą optycznie powiększyć oczy i zaznaczyć ich kształt. Nie można by też zapomnieć, że kreska może być interesującym dodatkiem do mocnego makijażu na szalony wieczór. Dla pań, które nie mają cierpliwości, żeby każdego dnia malować kreskę, mogłyby zrobić make-up permanentny. Rezultat finalny może się utrzymywać aż przez kilka lat. Najbardziej popularnymi kosmetykami do oczu są eyelinery, cienie do powiek czy kredka do oczu. Do zrobienia makijażu bardzo przydatny okaże się skośny pędzelek. Można by za jego pomocą nałożyć kosmetyk lub rozetrzeć granice kreski tak, aby prezentowały się w bardziej naturalny sposób.


Sama kredka musi być naostrzona oraz miękka. Aplikowanie kosmetyku może ułatwić to, że się on nie osypuje. Tego typu kosmetyki do oczu jak kredka, polecane są zwłaszcza kobietom, które nie mają jeszcze odpowiedniej wprawy w robieniu makijażu. Taką kreskę można by w każdym momencie rozetrzeć. Można by w ten sposób zatrzeć nierówności oraz uczynić, że rezultat będzie wyglądał bardziej naturalnie. Żeby utrzymał się on przez cały dzień, prawidłowo jest wybrać kredkę wodoodporną. Interesujący make-up do oczu może być też zrobiony za pomocą cieni do powiek.
Mogą być one sprzedawane w postaci sypkiej lub w kremie. Dzisiaj w jednym sklepie można nabyć wszystkie kosmetyki do oczu. Tusz do rzęs, cienie czy kredkę. Wszystkie są znakomitej klasy i na pewno każda pani znajdzie coś dla siebie.