Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Jakiego rodzaju towary można kupić w chińskiej hurtowni i z jakiego powodu są one tak atrakcyjne?

Sklepy, jakie proponują różnego typu towar po niezwykle niskich cenach, często robią zakupy w specjalnych hurtowniach, które importują towar bezpośrednio z Chin.
W hurtowniach takich można odnaleźć niemalże wszystko. Od biżuterii i ceramiki na upominkach kończąc. W tego typu sklepach można znaleźć także produkty na przeróżne okazje, np. Walentynki lub Wielkanoc.


skóra - selfie
Author: Arild Finne Nybø
Source: http://www.flickr.com


Podobnie jak w dowolnej hurtowni, w tej również obowiązują minimalne wielkości zamówienia. Są one zależne między innymi od ilości konkretnego produktu w jego dużym pudle, np. pięćdziesiąt czy też sto sztuk.

Jeśli myślisz, że ten temat jest godny zainteresowania, to bez wahania kliknij ten link i zobacz udostępniony materiał - on również Cię zaabsorbuje.

W zależności od rodzaju towaru jego cena może wynosić od około 1zł do ok. 20 złotych. Dla przykładu kamizelka odblaskowa jest sprzedawana w kwocie około 4 złote, przy czym obowiązuje minimalna ilość zakupu wnosząca 50 sztuk. Odmiennym rodzajem produktu użytecznego dla dowolnego kierowcy, jest klucz do odkręcania kół, który kosztuje ok. 20 złotych. Jeśli potrzebujemy przedmiotów dla kobiet, możemy znaleźć w takiej hurtowni chociażby błyszczyk do ust lub gumki do bransoletek. Jeśli chcemy zakupić pewien mebelek do pokoiku dzieciaka, w miejscu takim jak hurtownia chińska moglibyśmy zakupić niezwykle tani stoliczek. Jest on oferowany w różnych barwach i kosztuje około 12 złotych.


lek
Source: Jagna.pl


Taka hurtownia mogłaby działać w internecie, więc można by w taki sposób oszczędzić na kosztach dojazdu do magazynu. Naturalnie dla stałych odbiorców przewidziane są różnego typu zniżki. Często także organizowane są promocje, podczas których można kupić wybrane produkty za jeszcze atrakcyjniejszą cenę.
Z punktu widzenia nabywców, niezwykle istotne są szybkie dostawy zakupionych przedmiotów. Termin realizacji takich zakupów może wynieść tylko dwadzieścia cztery h, od chwili złożenia danego zamówienia.