Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Jak troszczyć się o włosy? Sprawdź niezawodne sposoby na gęste włosy

Mawia się, że wygląd kosztuje, iż aby wspaniale się prezentować należy przeznaczyć na ten cel ogromną ilość pieniędzy. Poniekąd jest to prawda, ponieważ wiele środków (słusznie lub nie) na odnowę wyglądu kosztuje sporo pieniędzy. Często jednocześnie wiele osób jest w stanie zapłacić duże pieniądze za tego typu preparat, bo nic tak nie działa na naszą wyobraźnię, jak nieunikniona perspektywa starości. Wierzymy, iż uda nam się odsunąć wyrok, jakim jest nieuchronna starość. Na szczęście wiele zabiegów poprawiających urodę i wygląd bez problemu możemy zrobić w domu.
keratynowe kręcenie włosów
Author: anton petukhov
Source: http://www.flickr.com
Jednym z takich zabiegów jest zagęszczanie włosów. Wcale nie ma potrzeby umawiać się na wizytę u fryzjera, nie obawiajmy się jednak sporych kwot, jakie będziemy zmuszeni ponieść. Na szczęście są domowe metody na zagęszczanie włosów, przynoszą one fantastyczne wyniki, a przecież nie potrzeba na to wielkich nakładów finansowych - .Zacząć powinniśmy normalnie i bez nadmiernego eksperymentowania. Po prostu dobierzmy konkretny szampon i prawidłowe mycie włosów. Sam proces mycia powinien być przeprowadzony najlepiej jak to możliwe: należy masować skórę głowy okrężnymi ruchami. Pozwala to pobudzić skórę głowy, a także spowoduje to, że zostanie ona oczyszczona z zanieczyszczeń. Co ważne, włosy lepiej wymyć dwukrotnie, da to pewność, iż będą idealnie oczyszczone.

Niezwykle dobrym i sprawdzonym domowym sposobem na gęste włosy, jest ocet jabłkowy, jaki wykorzystujemy do płukania skóry głowy przed myciem. Przed użyciem należy rozcieńczyć ocet wodą destylowaną (w proporcji 1x1, czyli jednak szklanka octu i jedna szklanka wody). Po wymieszaniu oblewamy po prosto skórę głowy i włosy tak rozcieńczonym octem, potem masujemy głowę od trzech do pięciu minut. Na końcu spłukujemy głowę i myjemy włosy - (przeczytaj informacje).

Suche włosy to również problem.

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że to jest naprawdę praktyczna oferta (http://www.dentistree.pl/zalecenia-pozabiegowe/), odnosząca się do wartościowych tekstów. Zapoznaj się z nią teraz.

Jeśli mamy ten problem najlepiej nałożyć maseczkę z roztrzepanego jajka lub majonezu. Ponadto, można dodać do szamponu jedno opakowanie żelatyny, pobudzi to włosy wzrostu.
keratynowe prostowanie włosów
Author: Kaja Kozłowska
Source: http://www.flickr.com
Po umyciu i dokładnym opłukaniu włosów najkorzystniej użyć odżywki. Prawidłowo nawilżone końcówki nie będą narażone na ryzyko niszczenia i rozdwajania. Możemy także poza odżywką używać maski na włosy, choć raz na tydzień.
Na samym końcu, po umyciu, czas na czesanie. Najlepiej, jeśli zaczniemy od grzebienia z rzadko rozstawionymi zębami, ponieważ w trakcie czesania można stracić bardzo dużo włosów.