Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Niezwykle przydatne porady stylistki i kolorystyki, które sprawią, iż znajdziemy idealny styl dla siebie i kolorystykę ubrań

Z pewnością nie jedna z nas miała kiedyś problem z wybraniem odpowiedniego stroju na określoną okazję. Mimo pełnej szafy wiele z nas nie może odnaleźć w niej ubrań, które będą idealnie się prezentowały jak również pasowały do naszej urody. Warto więc poprosić o pomoc stylistkę, która może pomóc nam ubrać się modnie oraz wygodnie.


[
Moda damska, sweter od Gatta
Author: Gatta
Source: Gatta
]
Czasami zdarza się, iż klientki ślepo podążają za modą. Kupują ubrania oraz dodatki, które nierzadko nie pasują do ich typu urody lub figury. W takich przypadkach zwykle efekt końcowy nie jest zadowalający. Jeżeli nie można odnaleźć własnego stylu oraz ubrań, które idealnie zgrają się z naszym typem urody i sylwetki z pomocą przyjdzie stylistka Poznań (wykreuj swoją stylizację) lub Katowice to miasta, w których na pewno znajdziemy specjalistki w dziedzinie stylu. Zanim jednak skorzystamy z usług stylistki, warto poddać się analizie kolorystycznej. Duża część z nas zmieniając na przykład kolor fryzury nie bierze pod uwagę swojego typu urody. Jednak kupując ubrania, dodatki bądź farby do włosów powinnyśmy zwrócić duża uwagę na ten aspekt, żeby uniknąć modowych czy też kolorystycznych pomyłek.

stylizacje
Author: Rebel Forever
Source: Rebel Forever
Typ urody jak również sylwetki mają bardzo duże znaczenie w czasie dobierania ubrań. Niektóre z nas lepiej będą prezentowały się w zimnych odcieniach, inne natomiast wspaniale prezentują się w ciepłych, słonecznych kolorach. analiza kolorystyczna pozwala na określenie typu naszej urody jak również pozwala skomponować paletę barw, które są dla nas najbardziej korzystne.
Typ sylwetki też ma ogromne znaczenie. W trakcie wyboru krojów odzieży trzeba wziąć pod uwagę typ naszej sylwetki, by nie sprawić przykładowo, iż będziemy wydawały się pulchniejsze albo zaburzymy proporcje sylwetki. Określeniem typu sylwetki a także wybieraniem dla nas odzieży zajmie się stylistka Poznań czy też Warszawa- niezależnie od tego w którym mieście robimy zakupy, stylistka na pewno odnajdzie modele ubrań, które będą dla nas odpowiednie.

Warto choć raz skorzystać z porady stylistki lub wykonać analizę kolorystyczną, by dowiedzieć się jakiego typu odzież jest dla nas odpowiednia. Każdy z nas się różni, dlatego też każdy z nas inaczej prezentuje się w danym ubraniu bądź kolorystyce.