Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Dlaczego lasery są tak popularne podczas leczenia wielu problemów ze skórą.

Lasery są coraz częściej stosowanymi urządzeniami w nowoczesnej kosmetologi. Zaryzykować wręcz można stwierdzenie, że to właśnie do nich należeć będzie przyszłość estetycznej medycyny, z powodu swoich możliwości, niewystępujące skutki uboczne i wszechstronne wykorzystanie.

depilacja laserem
Source: foter.com
W urządzeniach tych wykorzystuje się promień lasera o precyzyjnie dobranych parametrach, to znaczy długości światła i mocy wiązki. Ich działanie polega przede wszystkim na stymulacji komórek skóry do działania. Światło docierając do odpowiedniej tkanki rozgrzewa ją, w następstwie czego zaczynają się najróżniejsze procesy, jakie w ostatecznym efekcie dadzą ogromną zmianę w wyglądzie. Podczas użytkowania w zgodzie z zaleceniami laserowe zabiegi są wyjątkowo bezpieczne, nie powodując w zasadzie żadnych ubocznych skutków. Dodatkowo cechują się naprawdę dużą skutecznością, niemożliwą do uzyskania pozostałymi technikami. Na przykład ujędrnianie twarzy (zobacz kompletną ofertę na tej stronie) pozwala po paru zabiegach uzyskać efekt, jaki nie występuje nawet po chirurgicznym zabiegu.Jak widać w praktyce, lasery znalazły swoje zastosowanie nawet przy pozbywaniu się cellulitu i zbędnej tkanki tłuszczowej. Coraz popularniejsze usuwanie tkanki tłuszczowej z brzucha (zobacz na stronie) będzie polegać na wprowadzeniu pod powierzchnię skóry specjalnych włókien które emitują promienie laserowe, za pomocą jakich komórki tłuszczowe ulegają koagulacji i są później wydalane z ciała.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na omawiany temat, to notka z serwisu (http://www.dermamed.com.pl/naczynka/) też takie informacje zawiera, więc kliknij tutaj, aby je przeczytać.

Zabieg ten jest niebolesny i mało inwazyjny, w porównaniu z innymi technikami nie daje także w zasadzie żadnych ubocznych skutków ani nie będzie wymagał jakiegoś długiego czasu na powrót do formy.

zabieg laserem
Author: Elite
Source: Elite
W bardzo podobny sposób realizuje się również usuwanie cellulitu laserem (przeczytaj tutaj). Tworzenie się cellulitu jest w dużym stopniu uzależnione od poziomu tkanki tłuszczowej, i jej pozbycie się jednocześnie daje dużą poprawę jeżeli będzie chodzić o wygląd skóry. Poza tym można zastosować specjalne lasery diodowe, jakiś promienie stymulują odbudowę naczyń wewnątrz tkanek, przy ich pomocy także dostaje się rewelacyjne wyniki.