Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Wymarzony weekend w Spa, czyli co daje nam odnowa organizmu?

Weekend w spa, zwłaszcza w towarzystwie dobrych znajomych albo partnera, to świetna okazja na zrelaksowanie się i jednocześnie zadbanie o własne ciało. Gdy dysponujemy odpowiednimi środkami i jesteśmy zdecydowani to pozostaje jedynie przyszykować się na weekend pełny przyjemnych zabiegów.


zobacz więcej
Author: Oliver Symens
Source: http://www.flickr.com
Które z nich są warte zasugerowania? Spa Polanica zdrój (gabinet spa villa alina w polanicy zdroju) zagwarantuje oczekującym na połączenie odpoczynku z regeneracją ciała przez co najmniej dwa odprężające dni „ładowania akumulatorów”. Wyznacznikiem odpoczywania w spa są rzecz jasna wszelkie masaże. Ten od pleców pozwoli na pozbycie się napięć w ramionach. Luźne mięśnie sprawią, że zrelaksujemy się efektywnie, a zarazem wyrzucimy skumulowaną w nas energię z wielu dni. Masaż pleców zmniejsza także napięcie pobliskiej szyi i ramion.

Dla kobiet poleca się także masaż twarzy. To fragment wyjątkowo dużej ilości punkcików energii i niepozornych mięśni. Perfekcyjnie rozmasowane, przy odpowiednim wyczuciu, dadzą nie tylko efekt odpoczynku, ale zapewnią sprężystość i gładkość i
basen
Author: PortoBay Hotels & Resorts
Source: http://www.flickr.com
gładkość skóry twarzy.

Chciałbyś odnaleźć coś podobnego na opisywany w tym miejscu wątek? Kliknij tu - ta ważna treść (http://wonia.pl/) bez wątpienia może rzucić nowe światło!

W komplecie masażowym nie pomijamy rąk i nóg. To równie znakomity sposób na obniżenie napięcia, mający także właściwości lecznicze. Wiecie, że rozmasowując stopy oczyszczamy ciało z toksyn, a uciskami stóp usprawniamy działanie wszystkich narządów organizmu? Nie pozostaje zatem nic jak upewnienie się tego, że ogólna dyspozycja zależy od zakończeń nerwowych znajdujących się w najniższych punktach człowieka.

Masaże są podstawowymi zabiegami, które są dostępne w większości Spa. Z kolei bardziej bardziej profesjonalne miejsca do regeneracji organizmu mają także sauny, miejsca na zabiegi z maseczkami i kąpiele mleczne.

Wyświetl większą mapę
Ostatnie, przygotowane na bazie koziego mleka, przyczyniają się do poprawy kondycji skóry. Rozróżniając oferty możemy wybierać kilka rodzajów kąpieli - płatkową różę, ziołowy aromat, z owocami leśnymi. Podobnej „kąpieli” podlega też twarz. W ramach zabiegów na twarz wybieramy choćby między tradycyjnym peelingiem, mikrodermabazją, albo zabiegami rutynowo oczyszczającymi. Wszystkie łączy to, że dają gwarancję poprawy naszego samopoczucia, co pozwala zebrać siły na trudne dni pracy. Raz na pewien czas podobna chwila ”błogosławieństwa” okazuje się niezbędna.