Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Jak poprawić swój biust? Jakiego typu sposób jest najlepszy? Czy powiększanie biustu tłuszczem jest jak najbardziej bezpieczne?

Lipofilling piersi jest procedurą chirurgiczną, jaka polega na powiększaniu piersi poprzez uzupełnienie ich własną tkanką tłuszczową. Dzięki temu jesteśmy w stanie stracić parę centymetrów tam, w miejscu w jakim mamy ich zbyt wiele, a uzyskać kilka tam, gdzie ich potrzebujemy. Jak wykonuje się taki zabieg?


Lipofiling to świetna alternatywa dla mocniej inwazyjnego sposobu powiększania piersi poprzez wszczepienie implantów. Faktycznie ogromną zaletą tej metody jest fakt, iż do zabiegu wykorzystuje się materiał całkowicie naturalny, co znaczy, iż ryzyko reakcji alergicznych jest znikome. Ponadto znaczy to też odessanie tkanki tłuszczowej z tego typu miejsc, w których jest zbędna, czyli fałdy brzucha czy biodra. Dobrze korzystać z najbardziej odpowiednich zabiegów tego rodzaju, czyli modelowanie sylwetki Kraków - poznaj tutaj.

naga siedząca kobieta
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Pierwszym etapem zabiegu takiego typu jest liposukcja, co oznacza odessane tłuszczu. Przy ogólnym znieczuleniu w tkankę tłuszczową wstrzykuje się roztwór soli fizjologicznej, lidokainy i adrenaliny, zmiękcza to tłuszcz, a także sprawia, że obkurczają się naczynia krwionośne. Następnie na skórze przeprowadzane są nacięcia, przez które odsysany jest tłuszcz. Następny etap to przygotowanie pobranej tkanki tłuszczowej. Tkanka taka jest odwirowywana, dzięki czemu woda i martwe komórki są oddzielane od komórek macierzystych oraz pełnowartościowych komórek tłuszczowych. Dzięki nim, tkanka bardziej sprawnie ulega regeneracji, stan skóry się dość znacznie poprawia. Końcowy etap zabiegu to przeszczep przygotowanego tłuszczu. Wprowadza się go pod skórę dzięki bardzo cienkich kaniuli.


Cienkie pasma wstrzykiwane są pomiędzy gruczoł a skórę, do mięśnia piersiowego oraz wokół piersi. Cały zabieg jest szybki, gdyż odbywa się w ciągu jednego dnia. Robią go najbardziej fachowe kliniki, jak powiększenie biustu tłuszczem Wrocław . Lipofilling piersi powoduje nie tylko ich powiększenie, ale i ujędrnienie.

Poszukujesz może kolejnych pomysłów wiążących się z poruszanym w tym artykule tematem? Jest na to znakomita rada: kliknij tu oraz zobacz więcej w tej treści (https://www.salonaturi.pl/masaze/masaz-balijski/).

Piersi po zabiegu wyglądają naturalnie. Dobry lekarz powinien także zatroszczyć się o najlepsze wymodelowanie piersi, np. zlikwidować ich asymetrię. Zabieg może być zrobiony u kobiet, które wymagają rekonstrukcji piersi, np. po mastektomii. Ale jest także rekomendowany dla każdej kobiety, która chce mieć większy biust, a jednocześnie schudnąć w poszczególnych miejscach. Ten zabieg sprawia, że to naprawdę jest możliwe.