Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Proste pasma włosów bywają naprawdę eleganckie, na szczęście dzisiaj istnieją już bezpieczne sposoby wykonywania tego zabiegu

Panie pragną wspaniale prezentować się pod każdym kątem, również fryzura powinna być nieskazitelna. W dzisiejszych czasach wielkim powodzeniem cieszy się prostowanie pasm. Można to zrobić za pomocą zwykłej prostownicy, albo w salonie fryzjerskim.


naturalne prostowanie włosów
Author: Brian U


Na szczęście są już bezpieczne zabiegi prostujące z zastosowaniem naturalnej keratyny.


Z keratyną włosy będą gładkie oraz proste


keratyna do prostowania włosów
Author: IQ MEDICA Centrum Chirurgii Plas


Dużo kobiet chce mieć proste i gładkie włosy, gdyż przedstawiają się one bardzo elegancko. Uważa się, że wyprostowane włosy są skłonniejsze do czesania fryzury, poza tym kobiety nie chcą mieć nieładu na głowie, a właśnie tak bywa z lokami. Niestety domowe zabiegi prostujące bywają dość szkodliwe dla fryzury, gdyż włosy znacząco niszczą się w czasie kontaktu z prostownicą. Coraz większym uznaniem pośród klientek cieszy się keratyna do prostowania włosów - Zabiegi z zastosowaniem keratyny nie tylko zapewniają piękne, proste włosy na kilka tygodni, lecz także dbają o stan pasm.
Naturalne prostowanie włosów – czy to w ogóle jest możliwe (sprawdź naturalne prostowanie włosów)?


tonik
Author: Loozrboy
Source: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/


Dzisiaj bardzo wiele pań patrzy na to, aby wykorzystywać naturalne preparaty, gdyż są one dla skóry oraz włosów bezpieczniejsze.

Pragniesz poznać więcej na ten temat - zapewne przypadnie Ci do gustu bieżąca treść, którą opracowaliśmy z myślą o Tobie. Po więcej detali wejdź w link.

Prostowanie pasm z użyciem keratyny znakomicie wpisuje się w te trendy, bowiem keratyna to naturalny składnik. Rzeczone prostowanie włosów jest idealne dla tych pań, które posiadają pasma ciężkie do ułożenia i oporne na stylizowanie albo wygładzanie.


W wypadku, jeżeli ma się podobne włosy ułożenie jakiejkolwiek fryzurki jest tak naprawdę nierealne, bo już po krótkiej chwili, włosy żyją własnym życiem oraz układają się, jak chcą. Po zabiegu z keratyną można przez dłuższy czas cieszyć się prostymi i miłymi w dotyku włosami, jak również wygodą modelowania fryzury.