Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Co mogą nam dać keratynowe zabiegi na włosy? Jakiego rodzaju efekt dzięki nim można osiągnąć?

Wiele ludzi nie jest zadowolonych ze swojej fryzury. Czasami to kwestia zmiany fryzjera, do którego mamy w zwyczaju chodzić. Czasami natomiast chodzi też o to, że nie cieszymy się z tego, co posiadamy.
Z tego względu też osoby z prostymi włosami, chcą posiadać kręcone, a te które mają proste, chciałyby mieć ładne loki. Tak się często dzieje, natomiast jak sobie z tym poradzić?


keratynowe kręcenie włosów
Author: Francisco Huguenin Uhlfelder
Source: http://www.flickr.com


Trzeba wiedzieć, iż są zabiegi u fryzjera, jakie mogą zaradzić naszemu niezadowoleniu (keratyna na prostowanie). Na wiele rzeczy odpowiedzią może być keratyna prostowanie przy pomocy takiego specyfiku jest doskonałym wyjściem. Co ważne, zabieg taki nie niszczy włosów, jak ma to miejsce w przypadku użycia prostownicy czy różnego rodzaju środków chemicznych. Keratyna wszak buduje włosy, a zabieg taki po prostu uzupełni jej braki. Zatem oprócz wyprostowania jest to również odbudowa i regeneracja. Zabieg tej jest bardzo dobry na włosy ze skłonnością do puszenia się jak również zniszczone przykładowo zabiegami Koloryzującymi.


Natomiast osoby, jakie chcą cieszyć się pięknymi lokami mogą zdecydować się na keratynowe kręcenie włosów (keratynowe kręcenie włosów). Tak samo, jak w przypadku powyższego zabiegu, tutaj również stosuje się keratynę. Dlatego też jest to zabieg całkowicie bezpieczny i bardzo dobrze wpływający na stan naszych włosów. Modna dawniej trwała ondulacja sprawiała wszak, że włosy po zabiegu znajdowały się w bardzo kiepskim stanie. Natomiast w przypadku zastosowania keratyny rezultat jest wspaniały, a zyskujemy podwójnie.
Posiadamy wymarzoną fryzurę oraz zdrowo wyglądające włosy. Dlatego dobrze jest spróbować tego, co obecnie ma w ofercie rynek profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich, zamiast korzystać ze starszych oraz średnio dobrych metod.