Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Lipofilling jest działająca sposobność na jednoczesne zlikwidowanie i dodanie objętości rozmaitym częściom ciała.

W chirurgii plastycznej stworzono już prawie wszystko. Da się zwiększać objętość, zmniejszać i modelować wszystkie elementy ciała, jedynie potrzeba posiadać na to budżet i jakiś konspekt o swoim wyśnionym ciele. Przykładem zupełnie nowatorskiego zabiegu w chirurgii plastycznej jest lipofilling wrocław.

Lipofilling więc nic innego, jak modelowanie ciała, które przeprowadza się poprzez przeszczepy tkanki tłuszczowej z jednego miejsce w drugie.

Nasz aktualny materiał zaciekawił Cię na tyle, że czujesz ochotę na kolejne? Niezwykle nas to cieszy. W takim razie zaloguj się w poniższy link.

Jest to znakomita metoda, która umożliwia sprawnie wytworzyć się własnej figury tak, jak się pragnie i właśnie dlatego osiąga coraz więcej zwolenników na całym globie.

Kobieca figura
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Jak to działa? Przykładem może być: odsysa się tłuszcz z jednego punktu, na przykład pośladki i następnie przekazuje się go w pożądane miejsce. Może to być miejsce, w którym przez jakiś uraz, brakuje tkanki tłuszczowej. Nie da się ukryć, że istotną wartością jest to, że pacjentka eliminuje tkankę tłuszczową z punktu, w którym jest za dużo, a wrzuca tam, gdzie sądzi, że jest jej za mało. Początkowo zabieg ten stosowano głównie u pacjentów onkologicznych, ale coraz częściej pojawiają się klienci, którym zależy na wizualnych zmianach (więcej pomocnych wskazówek). Lekarze plastycy powiększają w taki sposób piersi, uda, pośladki.

Ten zabieg robiony jest zwykle w znieczuleniu miejscowym. Od pacjenta pobierana jest tkanka tłuszczowa i wiązana z komórkami macierzystymi. Po zmieszaniu następuje wszczepienie materiału w właściwe miejsce na ciele pacjenta. Tłuszcz pobierany jest kaniulą, zwykle pobierana jest ta tkanka z brzucha albo z ud. Wstrzykiwana jest ona w punkt docelowy również za pomocą kaniuli. Plastycy są zgodni co do faktu, że zabieg lipofillingu jest całkiem nieszkodliwy.

A kiedy chirurg plastyczny nie ma jak zdobyć tłuszczu - musi wykorzystać sztuczne implanty, zazwyczaj silikonowe, albo w specjalnym żelu. Cały zabieg wydarza się około stu dwudziestu minut. Po operacji wymagane jest zakładanie uciskowej odzieży przez około czternaście dni, nie należy także nadwyrężać się fizycznie oraz przebywać w wysokich temperaturach, odpowiada to również kąpieli (liposukcja brzucha wrocław).