Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Walory kamieni ozdobnych, szczególnie tak unikalnego jak Cytryn

Kamienie szlachetne i dekoracyjne zakładamy dla przyjemności, z miłości do piękna. Mniemamy też, że posiadają oddziaływanie na nasze zdrowie i urodę, pomyślność i zaszczyty. Kamienie w biżuterii muszą być dobierane do temperamentu i osobowości. Jednym z interesujących i sporadycznie występującym kamieniem jest cytryn.
Jest to żółta kategoria kwarcu. Jest to kamień przeźroczysty, a jego żółty odcień pochodzi od minimalnych ilości żelaza występującego jako dodatek w jego budowie. Najwyżej doceniane cytryny mają kolor ciemnopomarańczowy. Może je zobaczyć tutaj .

Poszukujesz użytecznych artykułów? To dobrze, ta strona internetowa laserowe usuwanie włosów na pewno Cię zainteresuje, gdyż znajdziesz tam wiele niezwykle pożytecznych danych.

Cytryn jest kamieniem, jaki służy utrzymaniu stabilności i bezpieczeństwa w sferze materialnej, oraz zadowolenia z życia zawodowego. Cytryn przeznaczony jest dla wszelkich ludzi przedsiębiorczych, jakie czują się odpowiednio przy znacznej ilości funkcji i ciągłych zmianach. We wszystkich takich sytuacjach pomocna jest odwaga, siła przebicia, zdolności namawiania, spójne myślenie i wielka motywacja duchowa.

[IMG=1412/54919a6f12ea3___flickr_15533087299.jpg|R|W=200|ALT=cytryny w ofercie Cytryn to kamień zwycięstwa nadający odwagi w negocjacjach biznesowych. Warto ubrać się w biżuterię z cytrynem w dniu ważnych rozmów zawodowych, lub kłopotliwych decyzji do podjęcia. Dlatego że żółte zabarwienie cytrynu jest niezwykle rzadko spotykane w naturze, jubilerzy wytwarzają kamienie bardzo zbliżone do kamienia naturalnego. Jednak jedynie oryginalny cytryn jest doskonały dla ludzi, którzy nie znajdują się na stanowiskach pracy z sztampowymi, powtarzanymi i mało twórczymi działaniami, lub wypełnionymi narzuconymi z góry zadaniami. Ten kamień jest dla tych, którzy odbierając w sobie spore pokłady energii twórczej pragną zestawiać pracę zawodową ze swoją pasją i wyłącznie wówczas czerpią z niej satysfakcję. Jesteś taka? Dokonaj zakupu tutaj cytryn.
Cytryn jest też kamieniem dobrobytu. Pociąga wiele właściwych sposobności, czyli zdarzeń, również odpowiednich ludzi potrzebnych w naszym rozwoju zawodowym, awansie, rozkręceniu własnej firmy, czy w wyjściu z zastoju finansowego.
Według medycyny ludowej cytryn uwydatnia predyspozycje regeneracyjne ustroju w okresie choroby. Obniża wysoki stopień cholesterolu we krwi, również gwarantuje szybkie uśnięcie i zdrowy, solidny sen. Usprawnia również pracę systemu trawiennego, zmniejsza dolegliwości żołądkowe i jelitowe.