Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Jak dbać o włosy? Kompleksowy poradnik

Na to, w jaki sposób prezentują się włosy i czy są zdrowe ma wpływ nie wyłącznie jadłospis i stan zdrowia, ale też odpowiednia pielęgnacja.


W jaki sposób o nie troszczyć się każdego dnia, by były ładne jak też zdrowe? Poznaj podstawowe, uniwersalne wytyczne pielęgnacji włosów.


Nie bez powodu - lśniące, mocne a także zadbane włosy są dumą każdej niewiasty, zaś zaniedbane sprawiają, iż nie tylko wyglądamy gorzej, lecz również gorzej się czujemy. To, jak wyglądają włosy, zależy od wielu czynników: hormonów, diety, zdrowotnych problemów, warunków pogodowych.

Masz chęć przeczytać inne tak samo praktyczne sugestie? Jeśli tak, to zobacz tutaj lasery medyczne, a z pewnością nie odczujesz zawodu.

Nawet zdrowe kędziorki a także normalna skóra głowy w pewnym momencie życia mogą począć się przetłuszczać, zrobić się osłabione czy nawet zacząć wypadać. Stąd, jednakowo jak w przypadku cery, warto co pewien okres przyjrzeć im się dokładnie w zwierciadle by ocenić, czy przypadkiem nie przyszła pora na zmianę kosmetyków – o pomoc w ich doborze można także poprosić fryzjera. Jednak o ile odmiana kosmetyków bywa nieodzowna, o tyle wytyczne pielęgnacji włosów są uniwersalne. Dla zdrowia oraz wyglądu włosów powinniśmy je poznać a także stosować na co dzień.
Wella Touch
Author: www.outdoor.org.pl


Są damy, które muszą myć włosy na co dzień, jak też takie, które mogą to czynić raz na kilka dni. W obu wypadkach jest to postępowanie prawidłowe, jako że włosy należy myć wtedy, kiedy tego wymagają. Do ich umycia używamy profesjonalnych kosmetyków Goldwell. Ważna będzie też odpowiednia technika mycia włosów. Szamponem staramy się myć wyłącznie skórę głowy.


Starczy opuszkami palców z nałożonym na nie kosmetykiem lekko ją masować.

Jeśli poszukujesz czegoś szczególnie interesującego na przedstawiany w tym miejscu temat, to kliknij oraz zerknij na tekst wspomnianego tekstu!

Błąd, jaki szkodzi włosom, to mycie szamponem całych włosów, zaś przy okazji ciągnięcie ich i tarcie. Wilgotne włosy mają odchylone łuski, które niszczy silne tarcie.