Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Kondycja uzębienia jako czynnik rozstrzygających o wyglądzie i zdrowiu

Stan zębów jest jednym z istotnych czynników decydujących o wyglądzie, również o zdrowiu całego systemu. Żeby uśmiech był piękny, z wyjątkiem normalnego dbania o higienę zębów i jamy ustnej, chociaż dwa razy w roku powinno się odwiedzić stomatologa.


kosmetyków
Author: Jan Kraus
Source: http://www.flickr.com
Stomatologia zachowawcza zajmuje się profilaktyką próchnicy uzębienia, oraz leczeniem ubytków . Zasadnicze zabiegi w ramach stomatologii zachowawczej są związane z oczyszczeniem uzębienia, także zapełnieniem ubytku plombą. Jednym z częstszych przyczyn odwiedzin w gabinecie dentystycznym jest wybielanie uzębienia.


Mężczyzna
Author: Gage Skidmore
Source: http://www.flickr.com


Istnieje wiele rozwiązań na wybielenie zębów, jednak coraz to bardziej modne staje się używanie laserów, również lamp hybrydowych emitujących zimne niebieskie światło w zestawieniu z żelami wybielającymi.kliknij ewidencja online ewidencja onlineŚwiatło to jest całkowicie bezpieczne dla pacjenta i w dużym stopniu przyspiesza utlenienie aktywnej substancji wybielającej, umożliwiając osiągnięcie maksymalnego rezultatu w krótkim okresie zdecydowanie, wejdź i przeczytaj. Należy jednak mieć na uwadze, że wszelakie plomby, licówki i korony nie zmieniają wcześniejszej barwy po zabiegu wybielania, trzeba więc je wymienić. Ażeby dodatkowo podwyższyć efektywność wybielania lampą, przed zabiegiem warto usunąć kamień nazębny i wypiaskować uzębienie w celu pozbycia się zebranego kamienia i osadu na zębach.


Wybielanie zębów lampą trwa około godziny i nie jest potrzebne użycie żadnego typu znieczulenia.


Przed zabiegiem wybielania zębów lampą, dziąsła i usta ochrania się i zabezpiecza przed aktywnością lampy. Skrupulatne wybielenie jest realne tylko przez profesjonalnego lekarza stomatologa.