Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Zalety kosmetyków z kuchennej szafki

kosmetyki z kuchennej szafki to świetna alternatywa dla drogeryjnych kosmetyków.


Na półkach w drogerii bez dużego kłopotu możesz znaleźć wiele kosmetyków, jakie wabią ewentualnego klienta swoimi pielęgnacyjnymi własnościami i obiecują otrzymanie spektakularnych rezultatów, jakie bardzo często ciężko spostrzec.
basen


peeling cukrowy
Author: Tomtom Suites
Source: http://www.flickr.com


Czasami najbardziej efektywne wyroby do pielęgnacji dające namacalne rezultaty, znajdują się w naszej kuchennej szafce. Wystarczy jota chęci, aby przygotować kompozycję, która polepszy kondycję naszej skóry czy też włosów, a koszt całkowity wszystkich artykułów niezbędnych do jej wykonania będzie daleko mniejszy niż koszt kosmetyku, po zastosowaniu jakiego otrzymalibyśmy podobne rezultaty. Domowej produkcji kosmetyki są niesłychanie dobrą alternatywą dla drogeryjnych artykułów, gdyż nie mieszczą alkoholu i składników, które niezmiernie często podrażniają skórę. Zazwyczaj artykuły kuchenne nie są w pełni wyzyskiwane, ze względu na fakt, że po prostu wielu z nas nie zna ich korzystnych własności.


Jednym z artykułów, jaki bez kłopotu możesz znaleźć w jakiejkolwiek kuchni, a może się on stać dobrym środkiem do pielęgnacji będzie soda . Może być ona stosowana do bielenia płytki zębów (stomatologia bielany) czy też paznokci. Zapewne przenigdy nie słyszałaś, iż soda może znajdować zastosowanie jako dezodorant. Aby ustrzec się parabenów i aluminium, które w większości wypadków mieszczą się w dezodorantach oraz antyperspirantach starczy wymieszać sodę z wodą, a będzie można radować się w pełni naturalnym, a do tego tanim kosmetykiem. Niesłychanie dobrym, łagodnie złuszczającym artykułem jest cukier.
Przy użyciu cukru jak też oliwy z oliwek można błyskawicznie i prosto stworzyć peeling cukrowy, dzięki któremu złuszczymy martwy naskórek, a równocześnie będziemy pewni, że nie mieści substancji drażniących, które często widnieją w składzie umieszczonym na etykietkach drogeryjnych kosmetyków.