Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Prezentuj się pięknie dzięki naturalnym kosmetykom

Warto zastosować naturalne kosmetyki, gdyż są one nie tylko nieszkodliwe dla środowiska, ale także zdrowe dla naszego ciała. Kosmetyki naturalne są często dość drogie.


Nie musimy wszakże kupować ich w ogromnych ilościach. Równie efektywne są kosmetyki przyrządzane w domu.
Nikogo nie należy chyba przekonywać o cudownych właściwościach peelingu. Przede wszystkim likwiduje on martwy naskórek, wspomaga krążenie, odmładza skórę. Dzięki niemu nasza skóra prezentuje się młodo i zdrowo. Możemy samodzielnie zrobić w domowym zaciszu peeling cukrowy, kawowy albo miodowo-solny. Każdy będzie idealny, ponieważ nie posiada konserwantów,, odmiennie, aniżeli kosmetyki sprzedawane w sklepach.

Fascynuje Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to odwiedź źródło trener personalny gdańsk cena a odkryjesz tam interesujące informacje, które na długo zapadną Ci w pamięć.

Pamiętajmy o tym, iż jeśli posiadamy skórę naczyniową bądź wysoce delikatną, nie stosujmy sami peelingów mechanicznych. Dobrze jest wówczas przejść się do gabinetu kosmetycznego, by bezpiecznie wykonać wszelakie zabiegi na delikatną skórę.


doktor
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com


Każdy peeling odznacza się nieco odmiennymi właściwościami. Peeling kawowy skutecznie likwiduje cellulit a także wyszczupla sylwetkę. Rzecz jasna pod warunkiem, że stosujemy właściwą dietę i często się ruszamy. Taki peeling nie nadaje się na twarz. Podobnie peeling cukrowy, który jest zbyt gruboziarnisty. Cukier zresztą można z powodzeniem dodać do peelingu z kawy, aby wzmocnić działanie zdrowego usuwania naskórka. Generalnie nie ma najdoskonalszego przepisu na peeling domowy. Warto stosować te składniki, jakie nam służą.


Niektórzy przykładowo lubią cynamon, dla innych natomiast jest to przyprawa zbyt intensywna, ludzi z delikatną skórą może on podrażniać. Najważniejsze jest to, że nie przepłacamy wydając gotówkę na zbyt drogie dobre kosmetyki, i pomimo to zyskujemy gwarancję doskonałej jakości.