Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Kosmetyki naturalne są życzliwe każdej skórze

Coraz więcej ludzi wybiera w miejsce tradycyjnych wyrobów kosmetycznych, naturalne.


Polskie kosmetyki naturalne są wiele lepsze dla naszej cery, bowiem w przeciwieństwie do kosmetyków konwencjonalnych mieszczą mniej substancji alergizujących i są odpowiedniej tolerowane przez skórę.


Postępowanie kosmetyków naturalnych koncentruje się na przywróceniu równowagi w cerze i wsparciu jej naturalnych funkcji, również regeneracji. Forma komponentów kosmetyków naturalnych jest większa.

Jak uważasz? Czy omawiany wątek jest ciekawy? Jeśli tak, to w odniesieniu do przedstawianego problemu poznaj szczegóły tutaj.

Kosmetyki naturalne zawierają mniej surowców syntetycznych, o często szkodliwym wpływie na skórę, jakie mogą podrażniań normalną barierę osłonową cery, wywoływać wysypki, zaczerwienienia, swędzenie, bądź pieczenie. Kosmetyki naturalne są przyjazne skórze ze względu na zastosowanie delikatnych i naturalnych substancji myjących, emulgatorów, zapachów. Z pewnością potrafią podrażniać, bo często mieszczą w składzie niezwykle dużo rozmaitych ekstraktów roślinnych i olejków eterycznych, jakie mogą mieć postępowanie alergizujące. Jeżeli jednak wiemy, których składników skóra nie toleruje, w łatwy sposób można je odrzucić, bo kosmetyki naturalne posiadają proste i czytelne zawartości. Jeśli stosuje się zapachy, to są zwykle łagodne olejki eteryczne.


Kwas Hialuronowy
Author: Asamblea Nacional del Ecuador
Source: http://www.flickr.com


kobieta
Author: mariadelajuana
Source: http://www.flickr.com
Opakowania kosmetyków naturalnych są wytwarzane z surowców wtórnych i nadają się do recyklingu.


Kompozycje, z których powstają kosmetyki są pozyskiwane w sposób przyjazny dla otoczenia, w naturalnych warunkach ich wzrostu, bez zbędnej ingerencji człowieka i maszyn. Na specjalnych uprawach roślin, jakie stosuje się do produkcji kosmetyków nie używa się chemicznych środków ochrony roślin.