Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

W ostatnich latach jest trend na zdrowe żywienie i bio kosmetyki - trzeba więc podumać o zdrowiu i swoim pięknie

Dzisiaj, kiedy wszelkie regały w sklepach oraz drogeriach uginają się od artykułów pełnym chemii, należy zastanowić się czy chcemy być konsumentami, którzy kupują wszystko bez szemrania czy może warto powiedzieć już takiemu procederowi stanowcze stop.


Urządzenia
Author: nerissa's ring
Source: http://www.flickr.com
Życie w obecnym wieku jest pełne udogodnień, ale z drugiej strony jest również pełne chemii i zanieczyszczeń. Samo oddychanie, ze względu na smog, bywa już niebezpieczne. Do tego dochodzą chemikalia z kosmetyków oraz jedzenia. Musimy zatem zacząć gromadzić wiedzę na temat zdrowego żywienia oraz naturalnej pielęgnacji naszego ciała. Idealnym planem jest choćby kupienie oleju arganowego. Mamy jego dwa typy - kosmetyczny (jaśniejszy) oraz zdatny do jedzenia (ciemny). Ma on rewelacyjny wpływ na ludzki organizm. Mieszkańcy Maroka stosują go od setek lat i nazywają "płynnym złotem Maroka". Określenie pasuje jak ulał, gdyż jest to najdroższy olejek na świecie. Olej ten pomaga prawie na wszystko - świetnie nawilża cerę, poprawia stan włosów, wygładza zmarszczki, a także wspomaga odporność. Ogólnie jest zwany eliksirem młodości. Jeśli zainteresował nas olej arganowy sklep, w którym będziemy mogły go kupić z pewnością znajdzie się bez kłopotu w każdym mieście.


Wszystkie sklepiki z artykułami bio mają go w swym asortymencie i szczerze polecają. Każdy, kto spróbuje jego boskich właściwości, zauroczy się w nim od pierwszego wejrzenia.

Odczuwasz niedosyt newsów na ów temat? Wejdź na nową stronę i tam oczekuje na Ciebie dalsze kompleksowe objaśnienie tej tematyki.

Panie wprost go ubóstwiają.