Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Obecnie Aleppo kojarzy się wszystkim z strasznym koszmarem, jakim bywają wojny - warto zatem pokazać to miasto z pozytywnej strony

Aleppo to miasto w północno-zachodniej części Syrii, która dzisiaj ogarnięta jest konfliktem. Jednak nie powinniśmy koncentrować się wyłącznie na tym, co straszne, ale patrzeć też głębiej w sytuację danego kraju czy regionu.
migawka - skóra
Author: Arild Finne Nybø
Source: http://www.flickr.com


mydło aleppo


Aleppo było pięknym miejscem. Trzeba może zatem wspomóc lokalny biznes, by spokojne czasy powróciły i obywatele byli w stanie znowu normalnie żyć. Najbardziej znanym wytwór z tego miejsca jest mydło Aleppo. Jest ono wytwarzane od zgoła 2000 lat i po raz pierwszy wymyślili je Fenicjanie. Było to pierwsze mydło w historii świata, dlatego Aleppo uważa się za ojczyznę tego wyrobu.

Spodobał Ci się ten tekst? Zatem odsyłam do strony www (https://www.shapeofu.pl/) - tam znajdziesz ciekawe informacje, które są omówieniem tego zagadnienia.

Od starożytności nie zmieniła się receptura (olej laurowy oraz oliwa z oliwek) i metoda wytwarzania (kostki do dziś wytwarza się ręcznie). Mydło nie zawiera jakichkolwiek dodatków chemicznych. Wobec tego może stosować je każdy. Mamy możliwość stosować je do pielęgnacji skóry noworodków, ale również do walki z trądzikiem czy egzemą, gdyż rewelacyjnie nawilża i przyspiesza regenerację skóry. Mydło jest tak delikatne, że nie powoduje zaczerwień nawet u delikatnej skóry. Nie wywołuje także żadnych alergii. Ma masę witamin. Mydło Aleppo posiada brązowy kolor, ponieważ jest poddany procesowi wysychania przez około dziewięć miesięcy. W środku posiada wciąż zielonkawy kolor. Dodatkowo, pięknie i delikatnie pachnie oliwkami.
Wydaje się to być doskonały podarunek dla ukochanej osoby - podarujmy odrobinę miłości zamkniętej w małej kostce. Bliska nam osoba na pewno będzie wniebowzięta.