Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Mikrodermabrazja zatem złuszczanie naskórka, rodzaje, przeciwwskazania

Mikrodermabrazja to ekskluzywna i nowoczesna technologia, jaka w swoim działaniu oddziałuje na poprawę funkcjonowania skóry i pomaga radzić sobie z rozmaitymi problemami skórnymi.
Zabieg ów polega na kontrolowanym wytworzeniu podciśnienia. Uwalniane z ogromną szybkością mikrokryształki spadają na nawierzchnię skóry, eliminując z niej martwy naskórek oraz wszelakie zanieczyszczenia. Przebieg złuszczania jest stopniowy, stąd niebezpieczeństwo zbyt głębokiego czy też nierównomiernego złuszczania oraz powstawania szram jest śladowy. Olbrzymią walorem zabiegu jest to, iż jest on zupełnie bezbolesny oraz bezproblemowy w wykonaniu, dzięki czemu jednostka poddająca się zabiegowi może od razu powrócić do codziennego życia.


mikrodermabrazja wrocław
Author: Racoon Polska
Source: Racoon Polska


Makijaż inspirowany stylem grunge
Author: Golden Rose
Source: Golden Rose


Istnieją trzy rodzaje mikrodermabrazji: diamentowa, korundowa i tlenowa. Mikrodermabrazja diamentowa polecana jest jednostkom z delikatną, wrażliwą i skłonną do zmian alergicznych skórą. W czasie tego zabiegu wykorzystuje się głowicę diamentową, którą przesuwa się po powierzchni skóry za pomocą metalicznej końcówki spełniającej rolę "odkurzacza" gromadzącego zdjęty naskórek. Zabieg (dodatkowe informacje kosmetologia szczecin) trwa około godziny jak też jest całkiem bezbolesny, jako że naskórek nie zawiera nerwowych zakończeń. skóra robi się gładka a także wolna od podrażnień. Albowiem mikrodermabrazja diamentowa jest metodą bezpyłową, nie pozostawia śladów prochu na skórze. Mikrodermabrazja Wrocław - wskazania.
Wskazaniem do mikrodermabrazji będzie starzenie się skóry, prosaki, zagłębienia jak też nierówności skóry, bruzdy, blizny pourazowe, poszerzone pory, wiotkość skóry, zamykanie naczyń krwionośnych i usuwanie przebarwień.