Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Musimy dbać o swe ciało przez cały rok, żeby było piękne oraz smukłe, a dzięki temu my pewne siebie

Każdy przejaw kobiecej urody zasługuje na zainteresowanie i troskę. Powinnyśmy troszczyć się o swoje włosy, dłonie czy sylwetkę. Nasza skóra też wymaga należytej atencji i nie chodzi tylko o cerę twarzy.


Należy od czasu do czasu zafundować sobie w domowym zaciszu prywatne SPA.


biust
Author: Biolander


Możemy wtedy przygotować ciepłą kąpiel z pachnącymi olejkami i relaksacyjną muzyką. Wyłączone lampy oraz świeczki dopełnią atmosferę. Jednakże nasza kąpiel to nie koniec przyjemności. Po wyjściu z wanny możemy użyć masła do ciała. Są one skuteczniejsze aniżeli kremy, gdyż dogłębnie nawilżają i natłuszczają nam skórę. Zależnie od tego, jakie masło zastosujemy, taki efekt będziemy w stanie zaobserwować. Jedne całkowicie nawilżają, inne regenerują, a jeszcze kolejne bywają witaminową bombą z dużą listą kwasów omega.

Mnóstwo ludzi szuka interesujących informacji na ten temat temat. Trafnym wyjściem będzie odwiedzić nasz serwis (http://www.medicus.ie/pl/9/urolog). Naprawdę warto! Przekonasz się, że nie pożałujesz!

Wspaniały aromat pozwoli nam przedłużyć uczucie bycia w gabinecie SPA. Wybór aromatu także zależy od naszych upodobań. Możemy zdecydować się na aromat kwiatów lub owoców. nowością sezonu są masła do ciała, które mają zapach ulubionego deseru, przykładowo szarlotki albo lodów czekoladowych. Nasz mózg przeniesie się wówczas z łazienki wprost do wymarzonej kawiarenki.




To co najistotniejsze w masłach - powinny być one produkowane w całości na bazie naturalnych składników. Nie powinny zawierać żadnych konserwantów lub surowców pochodzenia zwierzęcego.


To bardzo istotne, gdyż żadna kobieta nie pragnie zatruwać swego ciała. Dlatego musimy zwrócić szczególną uwagę na składniki wydrukowane na opakowaniu.