Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Mikrodermabrazja zatem złuszczanie naskórka, rodzaje, przeciwwskazania

Mikrodermabrazja to luksusowa i nowoczesna technika, która w swoim działaniu wpływa na poprawę funkcjonowania skóry i pomaga radzić sobie z rozmaitymi kłopotami skórnymi.
Zabieg ten polega na monitorowanym wytworzeniu podciśnienia. Oswobadzane z dużą prędkością mikrokryształki spadają na powierzchnię skóry, usuwając z niej martwe komórki naskórka a także wszelkie zanieczyszczenia. Zdjęty materiał odsysany jest następnie do oddzielnego pojemnika. Porównując mikrodermabrazję do drugich kuracji, to jest peelingi chemiczne czy też dermabrazja, mikrodermabrazja jest działaniem kosmetycznym obarczonym małym ryzykiem powikłań. W przeciwieństwie do drugich zabiegów ryzyko powstania blizn jest niewielkie. Ponadto efekty kuracji widoczne są natychmiast.


choroby
Author: Farouk Systems Polska


Mikrodermabrazja Wrocław jest to złuszczanie górnych warstewek naskórka, co przysparza się do nasilonej produkcji nowiuteńkich komórek. Komórki te wędrują następnie w górę, zastępując uszkodzone komórki. Przebieg złuszczania jest stopniowy, dlatego ryzyko nazbyt głębokiego czy też nierównomiernego złuszczania a także powstawania śladów jest ograniczony do minimum. Ogromną zaletą zabiegu jest również fakt, że jest on bezbolesny i bezproblemowy w przeprowadzeniu.

Jeśli ciekawi Cię ta problematyka, to poczytaj także (https://www.dermamed.com.pl/oferta/kwas-hialuronowy) inne dane na ten wątek. Będą tak samo wciągające i zapadną Ci w pamięć na długi czas.

Istnieją 3 rodzaje mikrodermabrazji: diamentowa, korundowa a także tlenowa. Diamentowa mikrodermabrazja polecana jest kobietom z wrażliwą a także skłonną do zmian uczuleniowych cerą.
W czasie tego zabiegu wykorzystuje się głowicę diamentową, którą przemieszcza się po skórze z pomocą metalowej końcówki spełniającej funkcję "odkurzacza" pochłaniającego martwy naskórek.