Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Jak wykonać makijaż na dzień?

Makijaż na co dzień z pewnością musi być delikatny i stonowany. Firmy, w jakich obowiązuje dress code, często wymagają od swych pracownic, ażeby malowały się w sposób dyskretny oraz nie za bardzo rzucający się w oczy.


Dzienny make-up musi być naturalny oraz prosty.
Jak wykonać doskonały makijaż do pracy? Make up (kliknij i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy) na dzień musi być staranny, ale nie zbyt ekscentryczny oraz mocny. Pierwsze znaki, które odbiera rozmówca, wysyłane są przez twą buzię a także całe ciało. Jeżeli make up (http://www.maleckamakeup.pl/) bądź strój będą niedostosowane do okazji, z pewnością wywołasz na nim złe wrażenie. Jest to szczególnie ważne, kiedy mówimy o pracy i świecie biznesu.


Kosmetolog
Author: Clintus
Source: http://www.flickr.com


Dlatego warto zatroszczyć się o to, by makijaż był dobrany do twego typu urody, ale także okazji i miejsca wykonywania pracy. Powinien akcentować naturalne piękno, natomiast skrywać mankamenty urody. Nie trzeba codziennie malować się tak samo, ale istotne, żebyś w makijażu do pracy wzięła pod uwagę kilka prostych reguł. Pomogą one ustrzec się makijażowego faux pas oraz karcącego wzroku zwierzchnika. Najistotniejsze jest ukrycie słabostek, takich jak przykładowo popękane naczynka albo wypryski. Dzięki temu wywołasz wrażenie osoby schludnej jak też wzbudzającej zaufanie. W tym pomóc może ci właściwie dopasowany korektor. Siniaki pod oczami oraz oznaki zmęczenia nie są mile spostrzegane w pracy. Staraj się, by twój make-up zapewniał efekt wypoczętej skóry. Zrezygnuj z intensywnego uwydatniania ust.
Wedle biznesowej etykiety wyraźnie zaakcentowane usta świadczą o zmysłowości. Koralową pomadkę lepiej zostaw na wieczór. Zamiast niej dobieraj tony brązu bądź różu. Przecież w pracy chcesz służyć za przykład profesjonalizmu i mądrości.