Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Właściwe narzędzia do robienia loków

Każda właścicielka prostych włosów marzy o tym, by jej włosy były pokręcone. Jednak aby móc stworzyć piękne loki, konieczne są właściwe przybory.


Dobór dobrej jakość lokówki będzie miał wpływ nie tylko na rezultat, lecz również na zdrowie i formę włosów.
Lokówki tradycyjne są najczęściej zaopatrzone w wymienne końcówki, dzięki którym jest możliwość otrzymać rozmaitego rodzaju loki. Przy wyborze lokówki należałoby zwrócić uwagę na regulację i zakres temperatury. Wielostopniowe regulowanie temperatury zezwoli dopasować się do aktualnego stanu i potrzeb włosów, co przełoży się na bezpieczeństwo użytkowania urządzenia, nawet codziennego. Funkcja jonizacji przeciwdziała elektryzowaniu się włosów i wygładza ich nawierzchnię, przez co są bardziej błyszczące. Osłonowa rękawica ochroni rękę przed poparzeniem i jest niezbędna w czasie kręcenia włosów lokówką stożkową, względnie tradycyjną.

Czy zaintrygował Cię artykuł? Tak? To śpieszymy z newsem, że przygotowaliśmy dla Ciebie darmowy dostęp do nowych notek pod tym linkiem.

Ergonomiczna rączka winna być pokryta termo zabezpieczeniem, także antypoślizgową osłonką w ten sposób, aby się nie grzała, również nie wypadała z rąk.


Preparaty kosmetyczne
Author: mixtureusa
Source: http://www.flickr.com


lokówki
Author: James Lee
Source: http://www.flickr.com


Lokówka automatyczna jest najwygodniejsza w życiu, gdyż sama nawija włosy na wałek, w efekcie czego nie musimy bać się oparzenia. Każde pasmo będzie nawinięte w całkowicie taki sam sposób. Lokówka spiralna pozwala na uzyskanie bardzo precyzyjnych pukli. Jest w stanie mieć walec różnej grubości, również w kształcie stożka.
Lokówka wielozadaniowa jest słusznym wyborem dla fanek rozmaitych stylizacji. W komplecie są przeróżne nakrywki o rozmaitych wielkościach. Takie urządzenie zezwala nie tylko zawijać włosy, lecz również je prostować.