Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

O skórę, na których częściach ciała musimy zatroszczyć się najbardziej w zimie? Jakie punkty są newralgiczne?

Ochrona naszej skóry w zimie jest szczególnie trudna, jak nasze ciało narażone jest na negatywny wpływ warunków pogodowych. Mamy duże wahania temperatur przy wychodzeniu na dwór oraz wchodzeniu do nagrzanych pomieszczeń. Oprócz tego na zmianę wiatr, bardzo niska temperatura, wysuszone powietrze, to wszystko nie pomaga naszej skórze zachować idealny wygląd. Jak zatem zatroszczyć się o stan naskórka w ziemie? O jakich rzeczach pamiętać?
Jak pozbyć się uciążliwych nagniotków
Author: 123rf
Source: 123rf
Nasze stopy mają dość ciężko zimą. Pięty szybko się wysuszają, stopy mogą często być długo w mokrych butach. Takie rzeczy powodują, iż wygląd stóp może być nieestetyczny. Oprócz tego takim dużym wpływem na kiepski stan stóp jest właśnie przeświadczenie, iż nie będziemy ich pokazywać na dworze, ponieważ jest zimno. Z tego powodu o nie tak bardzo nie dbamy jak choćby w lecie. Tu jest właśnie ten paradoks, który pokazuje, iż to w dużej mierze my sami doprowadzamy to pogorszenia się ich wyglądu. Z tego powodu powinniśmy o nie zadbać przynajmniej tak samo jak w lecie. Kosmetyki do stóp pomogą nam osiągnąć nasz cel. Istotne będzie rzecz jasna nawilżenie, lecz także peeling, jaki usunie martwą skórę. Pamiętajmy ażeby na noc stosować silnie nawilżające środki, jakie będą miały dużo czasu by przez noc powoli wniknąć w skórę. Nowa oferta: dalej.

Innym newralgicznym miejscem są dłonie. Jednak choćbyśmy nie wiem jak o nie dbali oraz zakładali zawsze rękawiczki chroniące przez zimnem i wiatrem to i tak często jest z dłońmi problem. Kosmetyki do dłoni powinny być z nami całą dobę oraz być używane kiedy tylko można. Tak jest choćby z kremem do dłoni, który każda z kobiet powinna mieć we własnej torebce i stosować jak najczęściej. Formuła takich kremów musi być silnie nawilżająca. Z tym, że na dzień nie powinny zostawiać tłustego, niewygodnego filtru. Jeśli chodzi o noc mogą być już bardziej nawilżające oraz najlepiej stosowane wraz ze specjalnymi rękawiczkami, które polepszają wnikanie oraz utrzymywanie się tego typu kremu. W konsekwencji rezultat działania jest lepszy.

Jeżeli po przeczytaniu tego tekstu uważasz, że warto jest bardziej poznać ten temat, to dodatkowo zerknij tutaj neurorehabilitacja akson axis.

Author: Aaron Jacobs
Cera to jeszcze jedno trudne do ochrony miejsce, jednak w tym przypadku każda z pań powinna dobrać odpowiedni dla swojego typu cery. Trzeba jednak pamiętać, że w zimie cera robi się bardziej sucha przez co ten sam krem używany latem i dobre na naszą cerę działający, w zimie może być już niewystarczający.