Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Gdzie odnajdę cienie do powiek oraz dodatki do telefonów?

Kiedy chcemy pięknie wyglądać, my przedstawicielki płci pięknej, to wtedy postanawiamy się umalować. Piękny makijaż dodaje nam nie jedynie uroku, ale też pewności siebie. Jednak nie zawsze mamy pewność, które cienie do powiek będą tymi najlepszymi. Przy zakupie mamy problem, czy dany kolor będzie pasował do koloru naszych oczu, czy cień tej firmy się nie kruszy, czy czasem któryś cień nie ma za dużo świetlistych drobinek i jeszcze czy trzeba dużo danego cienia aplikować, by otrzymać kolor taki jak w pudełeczku.
klik
Author: Sharon Wesilds
Source: http://www.flickr.com
Wiadomo, że dopóki się nie kupimy cieni i ich nie wypróbujemy same, to nie będziemy wiedziały, czy konkretny cień nam pasuje. Dopiero, gdy się umalujemy i wybierzemy na imprezę, a następnie z niej wrócimy zobaczymy, ile wart jest cień, który postanowiłyśmy kupić. Bo wiadomo, że istotne jest też, żeby cień był trwały. Na imprezie najczęściej mało widać, ale gdy stosujemy cień, na co dzień, to nie będziemy, co chwila poprawiać „oka”. Musimy mieć dobre cienie do powiek które utrzymają się długo, dlatego warto też kupować bazę pod cień i pamiętać o tym, żeby jej używać.

Telefon to nie wszystko

W naszych czasach sam telefon nie wystarczy, dziś powinniśmy zakupić moc dodatków do swego telefonu. A kiedy spojrzymy na te wszelakie gadżety do telefonów (przeczytaj) to może zakręcić się w głowie, bo jest ich całe mnóstwo i aż dziwi to, że wciąż produkowane są kolejne. Kiedy obecnie kupujemy telefon potrzebny do niego jest case albo najlepiej siedem, inny na wszystkie dni tygodnia, do tego słuchawki, mniejsze i większe, bo jasne jest, że do słuchania muzyki w różnych sytuacjach konieczne są, chociażby dwie pary. Poza tym niezbędna jest opaska na ramię, bo gdy ćwiczymy smartfon musi być razem z nami.
Każdy na swoim telefonie ma milion aplikacji, które mają mu pomóc spalić określoną liczbę kalorii, ćwiczyć przez konkretną ilość czasu, nie mówiąc już o tym, że są wsparciem w doborze tylko najlepszego jedzenia i są przypomnieniem żeby wypić tyle płynów ile potrzebuje nasze ciało. Tak, więc poza tym, co w środku ludzie dbają też o to, co na zewnątrz. Choć często wszyscy dokonują zakupów gadżetów niemalże, co sześć miesięcy, bo co pół roku postanawiają kupić również nowe telefony i cały ten gadżeciarski biznes wokół telefonów nie ma końca.