Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Aromatyczne kulki do relaksujacej kąpieli

W obecnych czasach mamy do dyspozycji wiele specyfików, aby utrzymać ciało w schludności. Nie chodzi tu tylko o czystość, lecz o to, by podczas kąpieli dbać o odprężenie po trudnym dniu.


gwarancja
Author: Glen
Source: http://www.flickr.com
Obok standardowych kosmetyków do kąpieli, takich jak płyny i żele są osiągalne także kule do kąpieli. Uznają je na pewno każde osoby uwielbiające te parę chwil odprężenia w wannie. Kulki zezwolą na poczucie się jak w autentycznym spa. Ogromnym plusem używania kul do kąpieli jest zapach. Świeża i mocna woń szybko rozchodzi się po łazience wówczas, gdy używamy kuli w trakcie kąpieli, poza tym woń zostaje na skórze jeszcze przez długi okres. Oprócz tego po włożeniu kuli do ciepłej wody od razu mocno się musuje, tworząc delikatną pianę.


Podstawowym zestawem tej kuli jest soda, kwas cytrynowy i olejki eteryczne. Do takiej bazy dołączane są również inne składniki takie jak barwniki, płatki kwiatów i wiele innych. Dzięki nim kule zyskują różnorodne kolory, również cenne własności pielęgnacyjne.


bezpieczeństwo
Author: K.Prarin Lekuthai
Source: http://www.flickr.com


Barwne, wonne kule do kąpieli do rozkoszne urozmaicenie. Dzięki nim zwykła kąpiel staje się jeszcze bardziej przyjemna. Kule to znakomite i skuteczne kosmetyki, jakich używanie jest niezwykle łatwe.

Jeśli pasjonuje Cię tego rodzaju zagadnienie, kliknij tutaj i zdobądź wiarygodne info. Dobrze jest przeanalizować omawiany w tym miejscu temat bardziej szczegółowo.

Wystarczy wrzucić je do wody, a za resztę są odpowiedzialne umieszczone w nich Składniki.


Efektownie opakowane kule do kąpieli mogą być znakomitym pomysłem na podarunek dla matki, siostry, czy przyjaciółki.


Sam wizerunek kuli jest mniej ważny. Najistotniejszy jest jej skład i to na niego powinno się kierować uwagę. Dotyczy to szczególnie uczuleniowców.