Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Jak przygotować domowe spa?

Czy niekiedy rozmyślasz o tym, iż twa skóra ochoczo skorzystałaby z fachowego zabiegu spa, jednak twój budżet jest zanadto nieduży, żebyś zdołała sobie na to pozwolić?


Wcale nie musisz odmawiać sobie owej rozkoszy! Jest bezmiar niekosztownych sposobów, jakie umożliwią ci małym kosztem przeprowadzenie zabiegu spa w mieszkaniu.


Dla większości dam dzień spędzony w ośrodku spa jest to fantastyczne oraz niezapomniane doświadczenie.

Masz chęć dowiedzieć się więcej informacji na ten temat? Zatem odsyłam do serwisu www (http://www.dermamed.com.pl/usta/), gdyż znajdziesz w tamtym miejscu mnóstwo interesujących informacji nakreślających ten wątek.

Co więcej jest to świetna forma wypoczynku, która poprawi kondycję twej cery i zyskownie wpłynie na nastrój. Niestety, wysokość opłat za usługi w ośrodkach spa jest odstręczająca. Poza tym nie każdy może sobie pozwolić na taki koszt. Jak więc przeprowadzić zabiegi spa w mieszkaniu? Po pierwsze musisz zebrać wszelakie niezbędne akcesoria. Prawdopodobnie większość z nich posiadasz w domu. Oto parę domowych zabiegów, jakie możemy wykonać w domku. Kąpiel detoksykująca – nic tak wspaniale nie odpręża, jak długa, ciepła kąpiel. Do tego, gdy w owym czasie zastosujesz kule do kąpieli, uzyskasz rezultat oczyszczenia skóry, jednocześnie rozluźniając ciało. W zestawieniu z odpowiednią dietą detoksykującą osiągniesz rewelacyjne efekty.


maszynki do strzyżenia
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
kule do kąpieli
Author: LAURASTAR
Source: LAURASTAR


Do wody możesz także dodać nieco kropli ukochanego olejku zapachowego. Poza tym, że zostawi on na skórze rezultat jedwabistości, to też zyskownie wpłynie na twe samopoczucie.


Olejki zapachowe poprzez oddziaływanie na wrażenia sensualne (zapach) potrafią uspokajać, pobudzać bądź relaksować. Do kąpieli możemy też dodać 3 szklanki mleka oraz 4 torebki rumianku. Dzięki temu przygotujesz sobie naprawdę znakomitą aromatyczną kąpiel.