Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób dbać o twarz?

Nie ma chyba kobiety, jaka nie śniłaby o świetnej kondycji skóry, braku objawów starości.


Piękna i świetlista cera powoduje, że wyglądamy doskonale i zdrowo, prócz tego czujemy się o wiele lepiej także psychicznie.
Niewłaściwą pielęgnacją twarzy możemy sobie wyłącznie zaszkodzić. Twarz szczotka do czyszczenia twarzy narażona jest na każde warunki pogodowe a także upływający czas, a tymczasem to jedna z wizytówek – w końcu nadzwyczaj trudno jest ją zakryć. Miejmy na uwadze, że buzia tak faktycznie rozpoczyna się od dekoltu. W codziennej pielęgnacji nie możesz pomijać szyi i dekoltu. Są tak samo narażone na upływ czasu, natomiast ich skóra jest tak samo delikatna. W większości wypadków kiedy aplikujemy kosmetyki do twarzy będziemy mieć to na względzie.


kosmetyki do twarzy
Author: takako tominaga
Source: http://www.flickr.com


Niekiedy zmycie makijażu wydaje się obowiązkiem niemal nie do wykonania. Wracasz zmęczona a jedyne, czego pragniesz, to położenie się do łóżka. Pamiętaj jednakże, że kładąc się spać w makijażu, czynisz dużą krzywdę własnej skórze! Istotne, ażeby wieczorową porą pozwolić jej odetchnąć oraz gruntownie umyć. Oczyśćmy dokładnie skórę, użyjmy żelu bądź pianki. Im lepiej ją oczyścisz, tym przyzwoiciej wchłoną się kremy. Pielęgnacja buzi to przede wszystkim dobór odpowiedniego kremu do rodzaju swojej cery. Nie zapominaj też, że w czasie ciepłych miesięcy cera wymaga głównie nawilżenia, natomiast w zimie – natłuszczenia. Musisz ją chronić przed mrozem oraz nagłymi zmianami temperatur.
Nie wysuszaj cery na siłę, jeżeli twa cera jest tłusta, w szczególności w zimie pielęgnacja twarzy z pomocą spirytusu czy też kosmetyków z zawartością alkoholu zupełnie nie jest świetnym pomysłem.