Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Czy brodaci panowie pamiętają jak pielęgnować swój dobytek?

Mężczyzna decydując się na zarost powinien pamiętać, że czynności mające na celu dbanie o brodę szybko zaprocentują. Nieistotne czy jest to broda długa czy krótka, należałoby o nią stosownie dbać.


Jeśli namyślasz się jak dbać o brodę, powinieneś pamiętać o właściwym odżywianiu.
jak dbać o brodę
Author: Tom Page
Source: http://www.flickr.com


twarz
Author: Wonder Woman
Source: http://www.flickr.com


Masaż
Author: Bosque Village
Source: http://www.flickr.com


Tak jak w wypadku żywienia całego ciała broda potrzebuje do rośnięcia odpowiednich elementów odżywczych. Niezwykle ważna jest liczba białka dostarczana do ciała, ponieważ to właśnie białko buduje budowę włosów w brodzie. Należy też pamiętać o systematycznym myciu brody. Częstokrotne jej mycie oczyszcza ją z okruchów posiłków i dymu. Dodatkowo zapobiega pojawianiu się podrażnień.

Pewnie pragniesz poznać ekstra wiadomości tyczące się tego zagadnienia. Jeśli zainteresował Cię ten aktualny materiał (http://www.dermamed.com.pl/cennik-medycyna-estetyczna), to przeczytaj go na witrynie pod linkiem.

Zadając zapytanie jak dbać o brodę trzeba pamiętać o używaniu szamponu do brody. Jeśli broda jest bujna, wystarczy zwyczajny szampon do czyszczenia owłosienia. Ważne jest też czesanie brody szczególną szczotką. Wspomoże to wyzbyć się martwego oskórka.


Balsam do brody to kosmetyk, dzięki jakiemu wszelakie włosy na brodzie będą pod totalną kontrolą. Dzięki temu kosmetykowi, broda zawsze będzie układać się tak jak chcesz. Prócz tego doskonale odżywi i pobudzi do wzrostu cebulki. Balsam do brody może być różnej twardości. Im twardszy, tym lepiej trzyma brodę. Balsam do brody to niezwykle wydatny kosmetyk. Nakłada się go w bardzo małych ilościach, przeto wystarcza na niezwykle długi czas.
Trzeba mieć na baczeniu, iż pielęgnacja ślicznej brody nie należy do prostych, lecz wysiłek włożony we wszelakie czynności na pewno się opłaca. Dzięki pielęgnacji broda będzie równa oraz błyszcząca, co na pewno nada się w zdobyciu upragnionej niewiasty.