Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Najlepsz kosmetyk do pielęgnacji włosów

Istnieje bardzo wiele kosmetyków, jakich wykorzystujemy codziennie do pielęgnowania włosów, jednakże jakikolwiek szampon, czy odżywka powinien być dobrany do rodzaju włosów.
Jedwab do włosów to rewelacyjny kosmetyk, który nawilża, chroni i nabłyszcza włosy, a przy tym nie obciąża ich. To kosmetyk do pielęgnowania i stylizacji włosów, jaki dopomaga nawilżyć i wygładzić ich konstrukcję. Nadaje im cudownej miękkości i niepowtarzalnego połysku. Dzięki swojemu składowi chemicznemu zabezpiecza włosy przed utratą wilgotności, skutkami długotrwałego używania kosmetyków fryzjerskich, lub dużą temperaturą i zanieczyszczeniami środowiska.


operacja
Author: Sadasiv Swain
Source: http://www.flickr.com


Jedwab upraszcza modelowanie włosów, nie obciążając ich zanadto. Powoduje, że nie elektryzują się, są delikatne i lśniące. Na dodatek wspiera skutecznie borykać się z dylematem zniszczonych końcówek. Gdy zaaplikujemy jedwab na pełną długość włosów, ożywi ich kolor, nada blask i nabłyszczy. W rezultacie włosy będą się o wiele łatwiej rozczesywały i na dłużej pozostaną proste.


W szamponie, lub odżywce skoncentrowana jest niewielka liczba protein jedwabnych, bowiem wyższe zgęszczenie nazbyt obarczyłoby fryzurę.

Jeśli szukasz pewne dane, zobacz i sprawdź naszą informację - tutaj są tylko ciekawe oferty. Upewnij się, nie rozczarujesz się.

O wiele mocniejszym działaniem cechuje się serum na końcówki. Wyniki jego użycia są dostrzegalne od razu. Fryzura staje się porządniej nawilżona, włosy grubsze, bardziej elastyczne i uszczelnione. Jedwab dostępny jest także pod postacią subtelnej mgiełki, względnie zwartego, tłustego płynu.
Z uwagi na bogaty skład specyfiku fryzura nie staje się skłonna na elektryzowanie, co w szczególności zimą, kiedy włosy ukrywamy pod grubymi, wełnianymi czapkami, jest wyjątkowo ważne.