Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Skuteczne zabiegi medycyny estetycznej, które dodadzą młodości

Wiele pań utożsamia gabinety medycyny estetycznej z powszechnymi salonami kosmetycznymi. Tymczasem, w salonach medycyny estetycznej można całościowo zadbać o swój doskonały wygląd, korzystając z rewolucyjnych zabiegów – bezpiecznych dla organizmu i niezastąpionych w walce ze zmarszczkami, czy rozstępami.
cellulit
Author: 123rf
Source: 123rf
Zabiegi w salonach medycyny estetycznej są wyjątkowo różnorodne. Jedne pozwalają pozbyć się niechcianych piegów, drugie dogłębnie nawilżają i odżywiają skórę. Najwięcej pacjentek to kobiety, które nie godzą się na dostrzegalne na ich twarzach objawy starzenia się. Jeżeli reklamowane maseczki oraz pozostałe kosmetyki odmładzające nie dają rezultatów, dobrze jest zaznajomić się z ofertą wykwalifikowanych gabinetów. Metod na zmarszczki jest całe mnóstwo, ale niezaprzeczalnym numerem 1 są obecnie nici liftingujące.
Największą zaletą tego zabiegu jest to, iż jest to zabieg o niskim stopniu inwazyjności, a jego efekty są widoczne natychmiast i naprawdę zdumiewające. Zabieg poprawia owal twarzy, prawidłowo napina skórę, czyniąc ją gładką i usuwając tym samym zmarszczki oraz zagłębienia. Rezultat zabiegu wygląda bardzo naturalnie, a sam zabieg jest bezpieczny dla zdrowia. Inną jego zaletą jest to, że jeżeli w późniejszym czasie zdecydujemy się na inne zabiegi medycyny estetycznej, to nici liftingujące nie dyskwalifikują nas z zastosowania chociażby wypełniaczy.

Zabiegiem, który jest w takim samym stopniu popularny, jak usuwanie zmarszczek, jest redukcja cellulitu - kliknij w link. Cellulit to nie lubiana przez kobiety pomarańczowa skórka,
nici liftingujące
Author: Fotolia
Source: Fotolia
zbite skupiska tłuszczu pod skórą, które mogą pojawić się u pań w różnym wieku i z różną wagą. O nabawienie się cellulitu jest nietrudno, natomiast jego pozbycie się graniczy z cudem. Nierzadko nawet restrykcyjna dieta i regularny wysiłek fizyczny nie są w stanie poradzić sobie z tym szpecącym ciało zjawiskiem.

W takiej sytuacji to właśnie redukcja cellulitu w salonie medycyny estetycznej może okazać się zbawienna. Kolejne dość powszechne zabiegi, z których korzysta coraz większa grupa pacjentów, to usuwanie blizn, niechirurgiczna korekcja nosa, czy poprawienie konturu ust, a także różnego typu zabiegi regenerujące i intensywnie nawilżające skórę.