Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Jakie medykamenty kupione w aptece możesz wykorzystywać w ciąży?

Ciąża to na pewno wyjątkowy okres w życiu właściwie każdej kobiety. Zwykle jest to bez wątpliwości piękny czas, gdy czekamy na nasze ukochane, nienarodzone jeszcze dziecko, jednak z drugiej strony zazwyczaj okres ciąży związany jest z różnego rodzaju obostrzeniami czy zakazami, których trzeba przestrzegać jeżeli nie chce się zrobić krzywdy swojemu nienarodzonemu dziecku.
Każda z nas bez wątpienia wie znakomicie, że w ciąży nie można pić alkoholu, zażywać narkotyków lub palić papierosów, jednakże co z różnego rodzaju lekami? Czy na przykład Zaax w ciąży jest zupełnie bezpieczny? Dzisiaj bierzemy pod lupę najpopularniejsze z nich.


pacjenci
Author: Jordi Hernandez
Source: http://www.flickr.com


Jak uzupełniać braki witamin?


Jeżeli w ciąży brakuje Ci jakichś witamin, oczywiście musisz szybko te braki uzupełnić. Twój doktor prowadzący powinien zapisać Ci właściwe suplementy po przeprowadzeniu potrzebnych badań, jednak jeśli chcesz zacząć suplementować witaminy już teraz, a na razie nie masz umówionej wizyty, wtedy bez wątpienia dobra dla Ciebie będzie dla przykładu Glukozamina 500 Plus. Medykament ten uzupełnia przede wszystkim niedobory witaminy C oraz wzmacnia kości, co bez wątpliwości jest niezwykle potrzebne w ciąży.


Co robić kiedy boli?


Niestety wszystkie specyfiki zawierające w swoim składzie paracetamol na razie musisz odstawić na bok.

W przypadku gdy masz zamiar odnaleźć oprócz tego także inne pokrewne dane na przedstawiany wątek, to więcej zobaczysz na portalu (https://inpolkrak.com.pl/folia/), do którego odsyłacz jest w tym miejscu.

Jeśli cierpisz na bóle stawów lub mięśni, możesz je złagodzić doraźnie, stosując na przykład maść Ethericum na bolące miejsca.
Zwykle z bólem musisz zwyczajnie sobie poradzić - doktorzy zwykle niechętnie dają swoim pacjentkom jakiekolwiek leki przeciwbólowe - jednakże bez wątpienia warto nieco pocierpieć dla swego wymarzonego dziecka.