Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sq-academy.pl/includes/menu.inc).

Pomimo iż zwykło się mówić się, że to zwykle panie troszczą się o własny wygląd, to nie możemy zaprzeczyć, że coraz częściej dotyczy to też panów

W ostatnich latach coraz częściej jesteśmy świadkami tego, że i mężczyźni zaczynają dbać o swój wizerunek. Można ich spotkać u kosmetyczki czy u fryzjera i już nikogo to nie dziwi.


Duża grupa menadżerów salonów fryzjerskich twierdzi, że ich klientami coraz częściej są panowie.


biżuteria
Author: diva
Source: diva


ślub
Source: pixabay.com
Za jakiś czas będzie to może około 40% całości klientów. To niezwykle dużo. W ostatnich dekadach popularne są również krótkie bródki, które są elegancko przystrzyżone, by prezentowały się dostojnie. Wielu dżentelmenów pielęgnuje swoje brody każdego dnia rano. Dla nich bywa to tak istotny rytuał, jak dla pań make-up.

Czyżbyś miał ochotę na więcej artykułów na ten temat? Namawiamy zatem do nowej witryny - po prostu idź dalej (https://www.lubiebuty.pl/obuwie/espadryle.html) i przeloguj się do naszego serwisu.

Dlatego jest spora grupa panów, którzy mają swe maszynki do strzyżenia. Zamawiają oni wtedy najlepsze modele. Najlepsze w stosowaniu są te, które są na baterie, a jedno ładowanie wystarcza na co najmniej 2 godziny pracy. Rewelacyjnym rozwiązaniem wydaja się być również te maszynki do strzyżenia, które posiadają specjalną nakładkę grzebieniową, dzięki której można wytypować długość brody. Dużym plusem jest, kiedy maszynka jest cicha. Z reguły nie dumamy o tym przy zamawianiu produktu, ale jeżeli jesteśmy pierwszą osobą w domu, która wychodzi rano, to dobrze byłoby nie obudzić wszystkich domowników tylko z tego powodu, że włączyliśmy w łazience maszynkę.


Jeżeli używamy maszynki codziennie, to musimy zamówić ten model, który przyjemnie oraz prędko się myje - najlepiej pod chłodną wodą z kranu. Dzięki temu maszynka będzie służyć nam bez problemów.